طراحی و چاپ پوستر در اصفهان

پوستر یک ورق بزرگ است که یا در یک فضای عمومی برای تبلیغ چیزی یا به عنوان تزئین روی دیوار قرار می گیرد. به طور معمول، پوسترها شامل عناصر متنی و گرافیکی هستند، اگرچه پوستر ممکن است کاملاً گرافیکی یا کاملاً متنی باشد. پوسترها به گونه ای طراحی شده اند که هم چشم نواز و هم آموزنده باشند

انواع جنس پوستر

1)تحریر

تحریر یکی از متداول ترین و معمولی ترین انواع جنس برگه است که در 3 گرماژ مختلف 70گرم، 80گرم، 100گرم تولید می شود همچنین می توانید پوسترها را به صورت تک رنگ یا کاملا رنگی چاپ کنید. پوستر تحریر در سایزهای A3(30*45cm) ، B3(35*50cm) ، A2+(45*60cm) ، B2(50*70cm)، 23*50cm ، 33*70cm موجود است که به صورت یکرو قابل چاپ هستند. حداقل تعداد سفارش پوستر تحریر 500 عدد می باشد و زمان تحویل آن 4روزکاری می باشد.

2)گلاسه

گلاسه یکی از شیک ترین و پراستفاده ترین انواع جنس پوستر می باشد که در 7 گرماژ مختلف شامل 90گرم، 130گرم ، 150گرم، 170گرم، 200گرم، 250گرم، 300گرم تولید می شود. پوسترهای گلاسه به صورت تمام رنگی چاپ می شود و در سایزهای A3(30*45cm) ، B3(35*50cm) ، A2+(45*60cm) ، B2(50*70cm)، 23*50cm ، 33*70cm موجود است. پوستر های گلاسه را می توان بدون روکش، با روکش براق، با روکش مات و یووی سفارش داد. این پوسترها به صورت یک رو چاپ می شود و حداقل تعداد سفارش پوستر گلاسه 500 عدد می باشد. زمان تحویل آن 2روزکاری می باشد.

3)کرافت

کرافت یکی از فانتری ترین جنس کاغذ می باشد که برای مشاغل سنتی بسیار مناسب است که حال و هوای قدیم را به مخاطب شما منتقل کند. پوستر کرافت به صورت تک رنگ و تمام رنگی چاپ می شود. پوستر کرافت در سایزهای A3(30*45cm) ، B3(35*50cm) ، A2+(45*60cm) ، B2(50*70cm)، 23*50cm ، 33*70cm موجود است. این پوسترها به صورت یک رو چاپ می شود و حداقل تعداد سفارش پوستر کرافت 500 عدد می باشد. زمان تحویل آن 2روزکاری می باشد.

4)کارتی

کارتی از جنس مقوای ضخامت بالا می باشد که نسبت به سایز جنس ها کم استفاده تر است که در گرماژهای 160گرم و 230 گرم تولید می شود همچنین می توان طرح را به صورت تک رنگ و کاملا رنگی چاپ کرد. پوستر کارتی در سایزهای A3(30*45cm) ، B3(35*50cm) ، A2+(45*60cm) ، B2(50*70cm)، 23*50cm ، 33*70cm موجود است. این پوسترها به صورت یک رو چاپ می شود و حداقل تعداد سفارش پوستر کارتی 500 عدد می باشد. زمان تحویل آن 2روزکاری می باشد.

طراحی پوستر

طراحی خود را با متن و گرافیکی که رویداد تجاری شما را تبلیغ می کند، سفارشی کنید. از یک عکس، فونت، لوگو و سایر رسانه‌های استفاده کنید. طراحی پوستر بسیار تخصصی می باشد و شما باید آن را به صوورت کاملا حرفه ای و خلاقانه طراحی کنید تا مخاطب به سمت برند شما جذب شود. پینک گرافیک مرجع تخصصی طراحی انواع پوستر در اصفهان می باشد که طبق سلیقه و خواسته شما یک طراحی ایده آل به شما ارائه می دهد تا فروش شگفت انگیزی را تجربه کنید.

قیمت چاپ پوستر

پوستر یکی از ضرورت های هر نمایشگاه و رویدادی است که باعث می شود با قراردادن آن در مکان های مختلف مخاطبان زیادی به سمت شما جذب شوند. قیمت پوستر به عوامل مختلفی همچون سایز پوستر، تعداد، جنس و زمان تحویل آن بستگی دارد. برای استعلام قیمت پوستر برند خود هم اکنون می توانید از طریق واتساپ، تلگرام، ایتا با ما در ارتباط باشید تا قیمت پوستر به شما اعلام شود.

قسمت های مختلف پوستر

  • 1.سرتیتر قسمت هدر یک پوستر به دلیل تایپوگرافی بزرگ و پررنگ آن بلافاصله توجه مخاطبان مختلف را به خود جلب می کند.

  • 2.محتوا محتوای پوستر جایی است که پیام در آن قرار دارد و باید در عین مرتبط بودن و مختصر بودن، تمام جزئیات مهم را به خواننده تحویل دهد.

  • 3.شعار شعارها عبارات کوتاه و به یاد ماندنی هستند که ایده ای را ارائه می دهند تا خوانندگان را راحت تر به خاطر بیاورند که تبلیغ شده است.

  • 4.عکس یا گرافیک تصاویر باکیفیت و سایر عناصر بصری اضافه می شوند تا ظاهر کلی پوستر را بهبود بخشند و به جلب توجه مخاطبان کمک کنند.

  • 5.لوگو گنجاندن لوگوی برند به مخاطبان این امکان را می دهد تا بدون نیاز به درج نام کامل، تشخیص دهند که کدام شرکت پوستر را تبلیغ می کند.

  • 6.اطلاعات محصول اطلاعات محصول جزئیات آنچه را که کسب و کار در تلاش است به مصرف کنندگان بفروشد مشخص می کند و این معمولاً شامل هدف و مزایای محصول می شود.

چاپ پوستر دیواری

کسب و کار خود را مورد توجه قرار دهید. آیا برای جلب توجه رهگذران، کارمندان یا مهمانان رویداد آماده اید؟ یک پوستر سفارشی شیک ایجاد کنید که کسب‌وکار یا رویداد شما را مورد توجه قرار دهد. پوسترهای تبلیغاتی همان چیزی است که مردم هر زمان که کسب و کارها محصولات، خدمات یا رویدادهای جدیدی را منتشر می کنند، از آن استفاده می کنند. بسیاری از شرکت‌ها برای دسترسی بیشتر به مخاطبان، بروشورهای تبلیغاتی را برای مطابقت با پوسترها ارائه می‌کنند. پوسترهای تبلیغاتی در فصول فروش یا تخفیف رایج هستند.

چاپ پوستر با کیفیت بالا

پوستر ابزارهای تبلیغاتی بزرگ و چاپی هستند که کسب و کارها و سازمان ها از آنها برای انتقال پیام به عموم استفاده می کنند. پوسترها درست مانند بروشورها که برای تبلیغات محصولات، خدمات و رویدادها هستند. کسب و کارها از پوسترهای فروش برای تبلیغ رویدادهای فروش محصولات و خدمات استفاده می کنند. این نوع پوستر در رویدادهای پایان سال، مناسبت های خاص و فروش کالا رایج است. اگر در حال ایجاد پوسترهای فروش هستید، حتماً نام شرکت و جزئیات محصولات و خدمات خود را برجسته کنید.

چاپ پوستر دیواری اصفهان

پوستر ابزارهای بازاریابی هستند که کسب و کارها و سازمان ها از آنها برای معرفی برند خود به بازار مصرف استفاده می کنند. این به این معنی است که پوسترها برای ارائه جزئیات محصولات، خدمات یا رویدادها به مخاطبان هدف استفاده می شوند. پینک گرافیک، طراحی و چاپ انواع پوستر در اصفهان را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهد. برای مشاوره و سفارش پوستر برای کسب و کار خود هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا بهترین ها را به شما پیشنهاد دهیم.

چاپ پوستر در اصفهان

پوستر، اعلان کاغذی چاپی یا تبلیغاتی است که به صورت عمومی به نمایش گذاشته می شود. پوستر چه برای تبلیغ یک محصول یا یک رویداد باشد باید فوراً توجه رهگذر را به خود جلب کند. هیچ راه مشخصی برای انجام این کار وجود ندارد. موفقیت می تواند، برای مثال، از تأثیر آنی یک طرح مختصر و چشمگیر یا از جذابیت مجلل یک اثر هنری ناشی شود. بنابراین بهترین طراحی ممکن را انتخاب و آن را چاپ کنید سپس آن را در مکان های پربازدید نصب کنید تا بهترین بازخورد را دریافت کنید. پینک گرافیک ارائه دهنده تخصصی انواع پوستر در اصفهان می باشد که شما را در انتخاب بهترین طرح و جنس پوستر راهنمایی می کند. هم اکنون برای مشاوره و سفارش پوستر موردنظر خود از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید تا بهترین ها را برای شما طراحی و چاپ کنیم.

قیمت طراحی پوستر

پوسترها اطلاعات و کمپین هایی را برای آگاهی اجتماعی ارائه می دهند. آنها تصاویر یا عناصری را در خود جای می دهند که با پیامی که می خواهند منتقل کنند طنین انداز می شوند. برخی از پوسترها از پیام ها، تصاویر و نقل قول ها برای الهام بخشیدن به خوانندگان تشکیل شده اند. این پوسترها می توانند بر افکار، احساسات و عواطف افراد تأثیر بگذارند. قیمت طراحی پوستر بستگی به طرحی که مدنظر شما هست دارد اما به طور تقریبی، طراحی پوستر از 500 هزارتومان شروع می شود به بالا.

آموزش طراحی پوستر

برای طراحی پوستر خود ابتدا اندازه پوستر را انتخاب کنید. سپس، زمینه کاری که میخواهید برای آن پوستر طراحی کنید را مشخص کنید همچنین تم رنگی آن سازمان را وارد طرح خود کنید. در ادامه نام کسب و کار، آرم یا اطلاعات رویداد را در پوستر بگنجانید. مطمئن شوید که پیام شما واضح و قابل خواندن است. از رنگ های چاپ استفاده کنید. اطلاعات زیادی درون پوستر قرار ندهید تا باعث سردرگمی مخاطب نشوید.

سوالات متداول چاپ پوستر

الزامات یک پوستر چیست؟

عناصر مختلف، یک پوستر خوب را می سازند، از جمله مواد استفاده شده، انتخاب رنگ، ایده طراحی، قالب یا طرح و پیام.

چرا پوسترها مفید هستند؟

پوسترها ابزار تبلیغاتی مفیدی برای انتقال پیام شرکت به مخاطبان بیشتر با قیمتی بسیار ارزان تر از تبلیغات تلویزیونی هستند.

چه اطلاعاتی باید روی پوستر باشد؟

پوسترها از چهار جزء اصلی شامل عنوان، گرافیک، عناصر متنی و فضای سفید تشکیل شده اند.

چرا پوستر تبلیغاتی بهترین است؟

پوسترهای تبلیغاتی بهترین ابزار بازاریابی در دسترس شرکت های مختلف و یکی از مقرون به صرفه ترین ابزار برای تبلیغات محصولات و خدمات هستند.

مزایای پوستر برای تبلیغات چیست؟

استفاده از پوستر به عنوان بخشی از کمپین های تبلیغاتی باعث صرفه جویی در هزینه، افزایش دید شرکت، افزایش اعتبار، افزایش شانس یادآوری و ایجاد فراخوان برای اقدام می شود.

چرا چاپ پوستر برای کسب و کار شما مهم است؟

پوسترها ابزارهای عالی برای تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات هستند زیرا همه کاره، مقرون به صرفه و کارآمد در جلب توجه مخاطبان هستند.