چاپ کارت شناسایی در اصفهان

استفاده از کارت شناسایی برای شناسایی و احراز هویت کارکنان در یک محل کار اداری استفاده می شوند و برای اکثر سازمان ها یک ضرورت محسوب می شوند. آنها معمولاً به عنوان کارت دسترسی به مناطق مختلف یک شرکت استفاده می شوند. توجه به این نکته ضروری است که کارت های شناسایی باید از مواد بادوام ساخته شده و حاوی نام کارمند، عکس و مشخصات آن باشد.گرفتن کارت شناسایی در محل کار مزایای زیادی دارد. به عنوان مثال، می تواند به شما کمک کند که با چه کسی صحبت می کنید و همچنین می تواند به شما امکان دسترسی به مناطق خاصی را بدهد. چاپ کارت شناسایی در اصفهان توسط تیم حرفه ای پینک گرافیک انجام می شود

انواع چاپ کارت شناسایی

2)چاپ افست

این روش برای تیراژ بالا می باشد که مقرون به صرفه ترین حالت ممکن می باشد.

1)چاپ دیجیتال

این روش برای تیراژ پایین می باشد که گران تر از روش افست می باشد.

راهنمای طراحی کارت پرسنلی

  • سایز: سایز طراحی کارت شناسایی ۵.۸*۸.۸ سانتی متر است.
  • حاشیه برش: از چهار طرف کارت 5 میلی متر فاصله بگذارید.(از گذاشتن اطلاعات در محدوده برش خوددرای کنید)
  • مد رنگی: مدرنگی چاپ CMYK می باشد که باید هنگام طراحی کارت آن را اعمال کنید.

چاپ کارت پرسنلی تکی

حداقل تعداد برای چاپ کارت پرسنلی یک عدد است که چاپ آن به صورت دیجیتال انجام میشود. برای چاپ تعداد بالاتر کارت پرسنلی از فناوری چاپ افست استفاده می شود که هزینه آن نسبت به چاپ دیجیتال ارزان تر است.

چاپ کارت پی وی سی

جنس کارت های شناسایی از نوع PVC (پلاستیک فشرده) می باشد که چاپ تمام رنگی روی آن انجام می شود. کارت های پی وی سی در وزن های 300میکرون، 500 میکرون و 760 میکرون عرضه می شود که برای کارت شناسایی از 760 میکرون استفاده می شود. کارت پرسنلی در 3 نوع معمولی، mifare، R-O موجود است.

طریقه ارسال اطلاعات پرسنل برای چاپ کارت شناسایی

  • باید اطلاعات پرسنل خود را درون فایل اکسل برای ما ارسال کنید.
  • عکس پرسنل را اسکن و نام عکس ها را کدملی پرسنل بگذارید.
  • طراحی کارت پرسنلی را در فتوشاپ انجام دهید.
  • سایز، حاشیه برش و مد رنگی کارت را طبق راهنمایی بالا انجام دهید.
  • مجوز از شرکت خود همراه با مهر و امضا و خطاب به شرکت ما تهیه و ارسال کنید.
  • طراحی و مجوز شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت مورد قبول بودن چاپ می شود.

چاپ آنلاین کارت PVC

برای سرعت بخشیدن به کارهای خود می توانید کارت پرسنلی خود را آنلاین سفارش دهید و به صورت فوری آن را تحویل بگیرید. پینک گرافیک چاپ فوری کارت پرسنلی را برای شما انجام خواهد داد.

نحوه طراحی موثر کارت شناسایی کارکنان

کارت شناسایی کارکنان که به خوبی طراحی شده باشد، بخش مهمی از زندگی کاری کارکنان است. بسیار مهم است که طراحی کارت هم به راحتی قابل خواندن و هم به یاد ماندنی باشد. سایت های رایگان زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند کارت شناسایی کارکنان خود را طراحی کنید. می توانید از این ابزارها برای حرفه ای تر و جذاب تر جلوه دادن کارت های خود استفاده کنید همچنین می توانید طراحی کارت پرسنلی خود را به ما بسپارید.
طراحی کارت شناسایی کارکنان بسیار مهم است زیرا می تواند وجهه شرکت را عالی یا خراب کند. در پروژه‌ای با این ماهیت، عاقلانه است که نه تنها طرحی داشته باشد که چشم‌نواز باشد، بلکه نشان دهنده فرهنگ و ارزش‌های شرکت باشد. کارت شناسایی کارکنان اغلب برای نشان دادن رده کاری متقاضی استفاده می شود، بنابراین داشتن طرحی که عنوان شغلی آنها را منعکس می کند می تواند برای کارکنان مفید باشد.

مجوز برای چاپ کارت پرسنلی

باید توجه داشته باشید برای چاپ کارت پرسنلی هر شرکت، سازمان یا ارگانی نیاز به مجوز برای چاپ کارت ها است. بدون مجوز هیچ کارت پرسنلی چاپ نمی شود. مجوز خطاب به مجموعه ما با مهر و امضا مدیرعامل موردنیاز می باشد.

چاپ کارت شناسایی در اصفهان

کارت شناسایی یا پرسنلی یکی از مهم ترین وسایلی هست که هرکارمندی باید آن را داشته باشد. کارت شناسایی علاوه بر اینکه باعث می شود کارمندان شما سازماندهی شوند می تواند به آن ها نظم و زیبایی دهد تا مشتریان با مشاهده آن ها احترام و اهمیت زیادی به شما دهد. چاپ کارت شناسایی در اصفهان توسط پینک گرافیک به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

طراحی کارت شناسایی

به دلیل اینکه کارت شناسایی بسیار در دید می باشد سعی کنید طراحی جذاب و خلاقانه ای داشته باشید تا در دید مشتری بهتر دیده شوید. سعی کنید از طرح های ساده و جذاب استفاده کنید تا چشم بیننده خسته نشود. اگر در زمینه طراحی تجربه ای ندارید و نیاز به مشاوره در زمینه طراحی کارت شناسایی برای شرکت خود دارید، پینک گرافیک چاپ کارت شناسایی در اصفهان را به صورت تخصصی انجام می دهد.

کارت شناسایی خام

اگر دستگاه چاپ دارید و فقط نیاز به کارت خام برای چاپ کردن دارید ما میتوانیم کارت پی وی سی را به صورت خام و عمده به شما ارائه دهیم.فقط کافیست برای استعلام موجودی کارت ها با ما در ارتباط باشید تا شما را در خرید کارت خام پی وی سی راهنمایی کنیم.

چاپ کارت pvc اصفهان

کارتی که برای پرسنل و کارمندان چاپ می شود جنس پی وی سی 760 میکرون می باشد که بسیار محکم است و کیفیت چاپ بالایی دارد. این کارت ها به صورت دورو چاپ می شود و برای چاپ آن باید از سازمان مربوط به آن نامه با مهر و امضا به ما ارائه دهید. ارائه نامه یک راهکار برای جلوگیری از جعل می باشد که کلاهبرداران از آن سوء استفاده نکنند. چاپ کارت شناسایی در اصفهان توسط پینک گرافیک به صورت تخصصی انجام می شود.

قیمت چاپ کارت پرسنلی

قیمت چاپ کارت پرسنلی به تعداد آن بستگی دارد. اما به صورت تقریبی از 50 هزارتومان شروع می شود به بالا. هم اکنون می توانید برای استعلام قیمت تعداد کارت بیشتر از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. چاپ کارت شناسایی در اصفهان توسط پینک گرافیک انجام می شود.

فواید کارت شناسایی

1.چاپ با کیفیت عالی
2.ضدآب
3.استحکام بالا
4.خاص بودن

در اینجا چهار فاکتور مهم برای خرید چاپگر کارت شناسایی وجود دارد:

قیمت

مهم است که بین کیفیت و قیمت تعادل پیدا کنید. بهترین چاپگرها گرانتر خواهند بود اما کیفیت بهتری نیز ارائه می دهند.

سرعت

هنگام جستجوی چاپگر کارت شناسایی، سرعت عامل مهمی است. برخی از چاپگرها فقط می توانند یک کارت در دقیقه چاپ کنند در حالی که برخی دیگر می توانند تا 10 یا حتی 15 کارت در دقیقه چاپ کنند.

ویژگی‌های استاندارد

هرچه یک چاپگر ویژگی‌های بیشتری ارائه دهد، هزینه بیشتری خواهد داشت. آنهایی که دارای ویژگی های اضافی هستند، اغلب به دلیل هزینه های بالا ارزش آن را ندارند. به این فکر کنید که چه نوع ویژگی ها و عملکردهایی در چاپگر کارت شناسایی برای شما مهم هستند. آیا به نرم افزار یا اتصال تخصصی نیاز دارید؟ آیا می خواهید چاپگر به طور یکپارچه با فناوری موجود شما ادغام شود؟

کیفیت

کافی نیست که چاپ ها به موقع بیرون بیایند. آنها همچنین باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا حرفه ای به نظر برسند.

سوالات متداول کارت شناسایی

کارت شناسایی چگونه ساخته می شود؟

رایج ترین شکل کارت شناسایی، کارت پلاستیکی یا زیست تخریب پذیر با نوار مغناطیسی در پشت و اطلاعات شخصی چاپ شده بر روی آن است. فناوری های دیگری نیز وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد کارت شناسایی استفاده کرد، مانند تراشه های RFID و NFC.

در انتخاب یک شرکت برای چاپ کارت شناسایی به دنبال چه چیزی باشیم؟

در انتخاب شرکت چاپ کارت شناسایی باید به چند نکته توجه کنید. اول، آنها باید مقرون به صرفه باشند. شما می خواهید شرکتی را پیدا کنید که بتواند بهترین کیفیت و قیمت ممکن را به شما ارائه دهد.در مرحله بعد، آنها باید حرفه ای و دارای تجربه در چاپ کارت شناسایی کارکنان باشند. آنها همچنین باید گزینه های مختلفی را در مورد اندازه و تعداد کارت هایی که به چاپ نیاز دارید ارائه دهند. در نهایت، آنها باید زمان تحویل سریع را ارائه دهند تا مجبور نباشید برای چاپ و ارسال کارت شناسایی خود خیلی منتظر بمانید.

کارت شناسایی چیست؟

برای شناسایی و احراز هویت کارکنان در یک محل کار اداری استفاده می شوند و برای اکثر سازمان ها یک ضرورت محسوب می شوند. آنها معمولاً به عنوان کارت دسترسی به مناطق ممنوعه استفاده می شوند.

سایز کارت شناسایی چقدر است؟

سایز طراحی کارت شناسایی ۵.۸*۸.۸ سانتی متر است و سایز خروجی در هنگام چاپ ۵.۴*۸.۶ سانتی متر است.

روی کارت شناسایی چه اطلاعاتی باید باشد؟

به طور کلی چاپ اطلاعات کارمند بر روی کارت پرسنلی یک امر سلیقه ای است اما هر نشان کارمند به اطلاعات اولیه نیاز دارد مانند نام، نام خانوادگی و موقعیت کاری کارمند در شرکت.

قیمت کارت شناسایی چقدر است؟

کارت شناسایی از 50 هزارتومان شروع می شود به بالا اما برای تعداد بیشتر هزینه شما کاهش خواهد یافت.

برای چاپ کارت شناسایی نیاز به ارائه مدرک می باشد؟

بله برای چاپ کارت شناسایی حتما باید از سازمان مربوطه نامه با مهر وامضا به ما جهت اجازه صدور کارت ارسال شود.

حداقل تعداد کارت شناسایی چه تعداد است؟

شما می توانید یک عدد هم سفارش دهید.