آموزشی

بهترین سایت ها برای الهام بخشیدن به طراحان گرافیک

بهترین سایت ها برای الهام بخشیدن به طراحان گرافیک

آیا شما یک طراح گرافیک هستید که به دنبال الهام گرفتن برای ایجاد نمونه کار خود هستید؟ این لیست انتخاب شده از بهترین وب سایت های طراحی گرافیک را که مطمئناً به شما الهام می بخشد. در این پست وبلاگ، وب سایت های مفید به شما معرفی شده است تا از طراحی گرافیک الهام گرفته و به شما در ایجاد پروژه های طراحی شگفت انگیز کمک کند و همچنین می توانید آثار خود را در این وب سایت ها به اشتراک بگذارید.

معرفی 11 سایت برای الهام بخشیدن به طراحان گرافیک

1.TemplateMonster

فرقی نمی کند که با چه پروژه خلاقانه ای روبرو شده اید، TemplateMonster مکانی است که می توانید منابع گرافیکی با کیفیت بالا را پیدا کنید که با حرفه و شایستگی شما مطابقت دارد. به عنوان مثال، این موارد شامل تصاویر، اینفوگرافیک، گرافیک، وکتور، تایپوگرافی و بسیاری موارد دیگر است.

2.Behance

Behance یک وب سایت رسانه اجتماعی برای خلاقان است که به شما کمک می کند تا پروژه ها را ایجاد کنید و نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید. در این وب سایت، می‌توانید دسته‌های خلاقانه مختلفی از جمله طراحی گرافیک و برندسازی را پیدا کنید. این سایت مکانی برای نمایش و کشف کارهای خلاقانه است. گالری طراحی شده گرافیکی آنها را دنبال کنید و دیگر هرگز از ایده کم نخواهید داشت. با وجود دسته‌هایی مانند تایپوگرافی، نام تجاری، بسته‌بندی، اینفوگرافیک (و بسیاری موارد دیگر) که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید، واقعاً مکانی برای دیدن آنچه در فضای طراحی در حال حاضر کار می‌کند است. و اگر هنوز وب سایت خود را ندارید، می توانید یک نمونه کار آنلاین در Behance ایجاد کنید.

3.Instagram

اینستاگرام محبوب‌ترین رسانه اجتماعی است و شما می‌توانید اکانت‌های طراحی گرافیک را دنبال کنید تا روزانه الهام بگیرید و همچنین می‌توانید دنبال کنید. هشتگ های مختلف مرتبط با طراحی.

4.Pinterest

pinterest یکی از بزرگترین وب سایت های خلاقانه در زمینه ایده یابی برای هر قشری در هر زمینه ای است که می تواند بهترین ایده ها را به شما ارائه دهد. همچنین یکی از وب سایت های مورد علاقه من برای الهام گرفتن از طراحی گرافیکی است، پینترست مانند گوگل کار می کند، اما با تصاویر، با تایپ کلمات کلیدی طراحی گرافیکی مرتبط، پروژه های واقعا خوبی از طراحان مختلف پیدا خواهید کرد.

5.dribbble

dribbble همچنین یک انجمن برای خلاقان است که به طراحان گرافیک اجازه می دهد تا کار خود را به اشتراک بگذارند. در اینجا شما پروژه های طراحی گرافیکی واقعاً جالبی را خواهید یافت dribble. مکان مناسب دیگری برای کشف برخی از طراحان و خلاقان برتر جهان است. به قول خودشان، آنها «مقصد پیشرو برای یافتن و نمایش کارهای خلاقانه و خانه برای بهترین متخصصان طراحی جهان هستند».

6.Awwwards

Awwwards استعداد و تلاش بهترین طراحان، توسعه دهندگان و آژانس های وب در جهان را به رسمیت می شناسد. بنابراین اگر به دنبال الهام گرفتن هستید یا می‌خواهید با متخصصان همفکر خود ارتباط برقرار کنید و دانش و تجربه خود را به اشتراک بگذارید، Awwwards بهترین مکان است. این وب سایت برای یافتن الهام از طراحی وب و رابط کاربری عالی است، در awwwards پروژه های واقعا جالبی خواهید یافت و آنها برای خلاقیت در طراحی وب ارزش زیادی قائل هستند، اگر به دنبال طراحی وب سایت هستید، باید awwwards را بررسی کنید.

7.Designinspiration

Designinspiration وب سایتی است که پروژه های طراحی مختلف از جمله کارهای طراحی گرافیکی و برندسازی را به نمایش می گذارد و می توانید پروژه های واقعا جالبی را در اینجا پیدا کنید.

8.Collectui

اگر به دنبال الهام از طراحی UI/UX هستید و بیش از 100 دسته برای پیدا کردن الهام از طراحی با سبک های مختلف دارید، Collectui وب سایت عالی است.

9.Creative Bloq

Creative Bloq منبع باورنکردنی دیگری برای الهام گرفتن از هنر و طراحی و همچنین برای آخرین اخبار صنعت است. این یک سایت رایگان طراحی گرافیکی زیبا است که در زمینه ها و موضوعات مختلف طراحی مشاوره می دهد. مشکلات طراحی شما هر چه که باشد، Creative Bloq بدون شک یک یا دو مقاله خواهد داشت که به شما کمک می کند از خلأ خلاقیت خود خارج شوید.

10.Canva

Canva یک وب سایت رایگان طراحی و ویرایش گرافیکی آنلاین است. این سایت دارای قالب‌ها و مضامین طراحی داخلی است که می‌توانید آن‌ها را برای هر پروژه‌ای که در حال حاضر روی آن کار می‌کنید سفارشی کنید.همچنین دارای عناصر طراحی ممتاز (آیکون ها، عکس ها و آرم ها) است که می توانید آنها را به پروژه موجود اضافه کنید تا هیجان انگیزتر و جذاب تر شود.

11.Template.net

Template.net گنجینه ای از قالب های تجاری و طراحی گرافیکی رایگان و ممتاز است. اگر می خواهید راهنمای گام به گام ایجاد پروژه های مختلف طراحی گرافیکی را با استفاده از قالب های از پیش ساخته شده در هر مقاله بخوانید و از آن یاد بگیرید، از این استفاده کنید.

بنابراین برخی از بهترین وب سایت های نمونه کار طراحی گرافیک چه وجه مشترکی دارند؟

اگر برخی از نمونه‌هایی را که برای شما گردآوری کرده‌ایم بررسی کنید، متوجه شده‌اید که بهترین وب‌سایت‌های نمونه کار طراحی گرافیک در جهان وجه اشتراک دارند، آنها کار خود را در اولویت قرار می‌دهند. تاکید بصری بر روی نوع پروژه هایی است که هر استودیو، آژانس یا طراح در آن تخصص دارد.اما چند چیز دیگر هنگام ایجاد وب سایت نمونه کار طراحی گرافیکی خود مهم هستند (که برخی از آنها واضح تر از بقیه خواهند بود!). و اینجا هستند.

1.

کارهایی را به نمایش بگذارید که برای مشتریانی که می خواهید جذب کنید جذاب باشد

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما اگر مدتی در این صنعت کار کرده اید، پروژه های زیادی خواهید داشت که می خواهید در مجموعه خود بگنجانید. کدام یک را باید انتخاب کنید؟برو دنبال بهترین کارت اگر هدف شما ایجاد محصولات دیجیتالی است که تمام استعداد و چشم انداز شما را به نمایش بگذارد، بهتر است پروژه هایی را انتخاب کنید که به آنها افتخار می کنید و مهمتر از همه، می خواهید کارهای بیشتری انجام دهید. این کاملاً قابل قبول است که تک تک آثاری را که تا به حال خلق کرده اید درج نکنید و اگر مشتریان احتمالی شما می خواهند چیزهای بیشتری ببینند، نگران نباشید آنها می پرسند.

2.

چشمگیرترین کار شما اول است

در دام این که بازدیدکنندگان وب سایت خود را وادار کنید تا بهترین کار شما را بیابند، نیفتید. تا جایی که ممکن است، آن را در صفحه اصلی خود داشته باشید.کاربران خود را با یک تصویر، مجموعه ای از تصاویر یا انیمیشنی که آنها را در مسیر خود متوقف می کند و آنها را مورد توجه قرار می دهد. با قوی ترین قطعه خود شروع کنید و بگذارید آنها بیشتر بخواهند.

3.

به کار خود اجازه دهید صحبت کند

نمونه کار طراحی گرافیک شما در مورد کار شماست. پس بگذارید حرف بزند. در صورت امکان تعداد کپی را محدود کنید. از فهرستی که ما تهیه کرده ایم متوجه شده اید که کلمات فقط برای تکمیل تصاویر بصری استفاده می شوند – نه برعکس. جایی که از کلمات استفاده می کنید، به تأثیر بصری آنها فکر کنید. مطمئن شوید که آنها حضور قوی دارند و اگر این بخشی از برند شما است، تایپوگرافی پررنگ را با فونت های بزرگ ترجیح می دهند.

4.

از عناصر گرافیکی برای ایجاد همه چیز در مورد پروژه های خود استفاده کنید

هدف از مجموعه طراحی گرافیک شما این است که کاربر کار شما را بیابد و تحسین کند.از ویژگی های زیر برای تأکید بصری بر روی پروژه هایی که می خواهید به نمایش بگذارید بهترین استفاده را ببرید: عکاسی و تصاویر، تایپوگرافی، چیدمان، عناصر گرافیکی، رنگ ها، استفاده از فضا، انیمیشن ها، حرکت ها و جلوه های ویژه.

سایت برای طراحان گرافیک

طراحان گرافیک همیشه به دنبال ایده برای طراحی کارهای خود هستند تا بهترین نمونه ها را طراحی کنند و به مشتری ارائه دهند امام نمی دانند از کجا ایده بگیرند.در این پست می توانید بهترین سایت های ایده یابی برای طراحی گرافیک محصولات و خدمات خود پیدا کنید. به راحتی از این سایت ها ایده بگیرید و طراحی خلاقانه خود را پیاده کنید. حتما توجه داشته باشید که از طرحی کپی برداری نکنید فقط از آن ایده بگیرید تا طراحی خود را بهتر کنید تا طرح شما ماندگار شود.

سایت ایده و خلاقیت

اگر همیشه به دنبال ایده های ناب و دسته اول هستید پس این پست رو از دست ندید و آن را با دقت بخوانید زیرا بهترین سایت های ایده یابی طراحی گرافیک در اینجا می باشد. مجموعه از بهترین ها را برای شما طراحان حرفه ای جمع اوری کرده ایم تا طرح های خود را به سرعت و باکیفیت بالا به کارفرمای خود ارائه دهید. پینک گرافیک ارائه دهنده انواع خدمات طراحی و چاپ محصولات متنوع در اصفهان می باشد.

نتیجه گیری

طراحان گرافیک حرفه ای از این سایت ها برای ایده یابی نه کپی برداری استفاده می کنند تا طرح های خود را به بهترین شکل ممکن و نزدیک به سلیقه مشتری طراحی کنند. این ها وب سایت هایی هستند که می توانید از آنها برای الهام گرفتن از طراحی گرافیک و ایده گرفتن استفاده کنید، امیدوارم که این پست واقعا مفید باشد و پروژه های طراحی گرافیکی عالی را ببینید تا از آنها الهام بگیرید.امیدواریم از انتخابی که برای شما گردآوری کرده‌ایم لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *