چاپ لیوان سرامیکی در اصفهان

لیوان ها یک هدیه کاربردی هستند که هر روز مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از ماندگارترین و به صرفه ترین هدایایی است که می توانید به دوستان و عزیزان خود هدیه دهید همچنین می توانید آنها را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود هدیه دهید. فقط کافیست طرح موردنظر خود را انتخاب کنید تا ما آن را بر روی ماگ چاپ کنیم. با هدیه یک لیوان با برند خود برای کارکنان و بازدیدکنندگان برند خود را تقویت کنید. چاپ لیوان سرامیکی در اصفهان توسط پینک گرافیک انجام می شود.

انواع لیوان سرامیکی

لیوان ها در انواع مختلف لیوان سرامیکی سفید، لیوان سرامیکی دسته و داخل رنگی، لیوان حرارتی، لیوان حرارتی دسته قلبی موجود می باشد. جنس این لیوان ها سرامیکی می باشد و روش چاپ بر روی آن سابلیمیشن است. این لیوان ها درون یک جعبه مقوایی برای شما ارسال می شود تا از شکستن و آسیب دیدن آن جلوگیری شود.

1.لیوان سرامیکی سفید

یکی از متداول ترین و پرفروش ترین نوع لیوان، لیوان سفید سرامیکی می باشد. طرح شما به صورت تمام رنگی روی لیوان چاپ می شود. روش چاپ روی این لیوان ها سابلیمیشن می باشد. لیوان قابل شستشو می باشد ولی توصیه می شود در ماشین ظرفشویی قرار نگیرد. حداقل تعداد سفارش این لیوان یک عدد و زمان تحویل آن یک روزکاری می باشد. سایز فضای چاپ بر روی این لیوان ها 9.5*21 سانتی متر می باشد که از دسته های لیوان یک فاصله جزئی دارد.

2)لیوان سرامیکی دوقلو دسته قلبی

290,000 تومان

2)لیوان سرامیکی سفید دسته قلبی

180,000 تومان

1)لیوان سرامیکی سفید

170,000 تومان

2.لیوان سرامیکی دسته و داخل رنگی قلبی

یکی از زیباترین نوع لیوان می باشد که در رنگ های مختلف موجود است که می توانید طبق سلیقه خود رنگ آن را انتخاب کنید.شرکت ها و سازمان ها می توانند طبق طیف رنگی لوگو خود این لیوان ها را انتخاب کنند که هارمونی رنگ زیبایی داشته باشد. طرح شما به صورت تمام رنگی روی لیوان چاپ می شود. روش چاپ روی این لیوان ها سابلیمیشن می باشد. لیوان قابل شستشو می باشد ولی توصیه می شود در ماشین ظرفشویی قرار نگیرد. حداقل تعداد سفارش این لیوان یک عدد و زمان تحویل آن یک روزکاری می باشد. سایز فضای چاپ بر روی این لیوان ها 9.5*21 سانتی متر می باشد که از دسته های لیوان یک فاصله جزئی دارد.

3)لیوان دسته قلبی رنگی نارنجی

190,000 تومان

2)لیوان دسته قلبی رنگی مشکی

190,000 تومان

1)لیوان دسته قلبی رنگی آبی

190,000 تومان

5)لیوان دسته قلبی رنگی زرد

190,000 تومان

4)لیوان دسته قلبی رنگی سبز

190,000 تومان

3.لیوان سرامیکی دسته و داخل رنگی

یکی از زیباترین نوع لیوان می باشد که در رنگ های مختلف موجود است که می توانید طبق سلیقه خود رنگ آن را انتخاب کنید.شرکت ها و سازمان ها می توانند طبق طیف رنگی لوگو خود این لیوان ها را انتخاب کنند که هارمونی رنگ زیبایی داشته باشد. طرح شما به صورت تمام رنگی روی لیوان چاپ می شود. روش چاپ روی این لیوان ها سابلیمیشن می باشد. لیوان قابل شستشو می باشد ولی توصیه می شود در ماشین ظرفشویی قرار نگیرد. حداقل تعداد سفارش این لیوان یک عدد و زمان تحویل آن یک روزکاری می باشد. سایز فضای چاپ بر روی این لیوان ها 9.5*21 سانتی متر می باشد که از دسته های لیوان یک فاصله جزئی دارد.

2)لیوان دسته و داخل رنگی سورمه ای

185,000 تومان

1)لیوان دسته و داخل رنگی مشکی

185,000 تومان

3.لیوان سرامیکی حرارتی (جادویی)

از خاص ترین نوع لیوان می توان به لیوان حرارتی یا جادویی نام برد. این لیوان در ابتدا مشکی می باشد و طرح شما نامشخص است و زمانی که آب داغ درون آن می ریزید طرح شما مشخص می شود و زمانی که سرد شود دوباره مشکی می شود. طرح شما به صورت تمام رنگی روی لیوان چاپ می شود. روش چاپ روی این لیوان ها سابلیمیشن می باشد. لیوان قابل شستشو می باشد ولی توصیه می شود در ماشین ظرفشویی قرار نگیرد. حداقل تعداد سفارش این لیوان یک عدد و زمان تحویل آن یک روزکاری می باشد. سایز فضای چاپ بر روی این لیوان ها 9.5*21 سانتی متر می باشد که از دسته های لیوان یک فاصله جزئی دارد.

1)لیوان سرامیکی حرارتی دسته قلبی

200,000 تومان

1)لیوان سرامیکی حرارتی

190,000 تومان

چاپ انواع لیوان

پینک گرافیک ارائه دهنده چاپ بر روی انواع لیوان با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت می باشد. هم اکنون می توانید طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید تا آن را بر روی لیوان چاپ کنیم و آن را به عزیزان خود هدیه دهید. لیوان یک هدیه پرمصرف و ماندگار است و بهترین گزینه برای هدیه دادن می باشد.

قیمت چاپ روی لیوان

قیمت چاپ روی لیوان به عواملی همچون تعداد و نوع لیوان بستگی دارد. پینک گرافیک، چاپ روی لیوان را به صورت تخصصی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد. هر طرحی که شما میخواهید از عکس گرفته تا لوگو شرکت قابلیت چاپ بر روی لیوان ها را دارد.

چاپ لیوان ارزان

ما صفر تا صد طراحی و چاپ لیوان را انجام میدهیم بنابراین می توانید با اطمینان خاطر به ما سفارش دهید. پینک گرافیک پایین ترین قیمت چاپ روی لیوان را در اصفهان دارد. لیوان ها سرامیکی دارای بالاترین کیفیت می باشد که علاوه بر اینکه ماندگار است کیفیت چاپ فوق العاده ای دارد.

چاپ لیوان اصفهان

پینک گرافیک، چاپ روی لیوان را به صورت تخصصی و حرفه ای در اصفهان انجام می دهد که دارای بالاترین کیفیت جنس و چاپ می باشد. ما می توانیم بر روی انواع لیوان های سرامیکی با بالاترین کیفیت چاپ انجام دهیم. طرح خود را برای ما ارسال کنید تا آن را بر روی لیوان چاپ کنیم و با هدیه دادن آن به عزیزان خود برای همیشه در یاد آنها ماندگار شوید. چاپ لیوان سرامیکی در اصفهان به صورت تخصصی توسط پینک گرافیک انجام می شود.

چاپ لیوان با طرح دلخواه

شاید این سوال براتون پیش بیاد که برای چاپ طرح بر روی ماگ محدودیتی وجود دارید؟ باید گفت خیر، شما می توانید هر طرحی که خواستید به صورت تمام رنگی بر روی لیوان چاپ کنید. همچنین می توانید لوگو شرکت خود را بر روی آن چاپ کنید و به کارمندان خود هدیه دهید تا در طول روز از آنها استفاده کنند همچنین می توانید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، آن را در نمایشگاه ها به مشتریان وفادار خود هدیه دهید. چاپ لیوان سرامیکی در اصفهان با طرح دلخواه شما انجام خواهد شد.

چاپ لیوان جادویی در اصفهان

یکی از پرطرفدارترین و زیباترین لیوان های سرامیکی، لیوان حرارتی یا جادویی است که با ریختن مایع داغ درون آن، طرح شما مشخص می شود و با سرد شدن لیوان طرح محو و سیاه میشود. این نوع لیوان یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه تولد است که در دو نوع دسته ساده و دسته قلبی موجود می باشد. حداقل تعداد سفارش لیوان حرارتی یک عدد می باشد و زمان تحویل آن یک روزکاری است.

چاپ فوری لیوان

اگر برای یک تولد یا نمایشگاه یا حتی جلسه کاری به یک لیوان با طرح دلخواه نیاز دارید اما زمان زیادی ندارید، پینک گرافیک چاپ فوری لیوان در اصفهان را انجام می دهد. طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن یک لیوان با طرح شما چاپ و تحویل شما شود.

چاپ عکس روی لیوان برای تولد

یکی از بهترین هدایایی که میتوانید در روز تولد به عزیزان خود هدیه دهید یک لیوان با عکس دلخواه است که می تواند متولد را هیجان زده کند. لیوان یک هدیه ماندگار و به صرفه است که همیشه و هر روزه از آن استفاده می شود و بسیار کاربردی است. هم اکنون بهترین هدیه تولد را برای دوستان خود خریداری کنید. چاپ لیوان سرامیکی در اصفهان توسط پینک گرافیک برای تولد انجام می شود.

چاپ لیوان های تبلیغاتی

اهدای یک لیوان با لوگوی خود به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند تاثیر شگفت انگیزی بر مخاطبان شما بگذارد تا در سفارشات بعدی حتما به سراغ شرکت شما بیایند. از لیوان های تبلیغاتی می توانید در کنفرانس ها، نمایشگاه ها، جلسات کاری و… استفاده کنید تا یکپارچه بودن شرکت خود را نشان دهید همچنین با هدیه دادن به مخاطبان خود می توانید تاثیر بسیار مثبتی بر روی آنها داشته باشید.

چاپ لیوان های خاص

اگر برای شرکت یا سازمان خود نیاز به لیوان های خاص دارید پس کاتالوگ زیر را دانلود کنید و از میان انواع مختلف لیوان سرامیکی و شیشه ای، لیوان مدنظر خود را انتخاب کنید سپس لوگو خود را برای ما ارسال کنید تا مراحل چاپ آن انجام شود. باید توجه داشته باشید مدت زمان تحویل لیوان های خاص 10 الی 15 روزکاری می باشد. لیوان های خاص باتوجه به جنس آن ها محدودیت طرح برای چاپ دارند همچنین هر جنس لیوانی، نوع چاپ متفاوتی دارد. نوع چاپ لیوان سرامیکی سابلیمیشن می باشد و نوع چاپ لیوان شیشه ای یا یخی، چاپ سیلک می باشد. برای مشاوره و سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا شما را در انتخاب بهترین لیوان برای شرکت خود راهنمایی کنیم. چاپ لیوان سرامیکی در اصفهان توسط پینک گرافیک انجام می شود.

سوالات متداول چاپ لیوان سرامیکی

حداقل تعداد سفارش چاپ روی لیوان چقدر است؟

شما می توانید یک عدد لیوان هم سفارش دهید

آیا محدودیتی برای چاپ طرح روی لیوان هست؟

خیر شما می توانید بدون محدودیت طرح خود را به صورت تمام رنگی و بالاترین کیفیت چاپ کنید

زمان تحویل چاپ روی لیوان چقدره؟

زمان تحویل چاپ روی لیوان، یک روزکاری می باشد.

آیا با بالارفتن تعداد سفارش هزینه کاهش پیدا می کند؟

بله، اگر تعداد سفارش از ده عدد بیشتر شود هزینه هر لیوان کمتر می شود.

بسته بندی لیوان ها چیست؟

لیوان ها درون یک جعبه مقوایی قرار می گیرد تا از شکستن و آسیب دیدن آن جلوگیری شود.

آیا لیوان ها را بشوریم طرح روی آن ها پاک می شود؟

باید از آن به خوبی مراقبت شود. توصیه می شود این لیوان ها را درون ماشین ظرفشویی قرار ندهید. باید گفت به مرور زمان در طی 2 الی 3 سال این امکان وجود دارد که طرح روی لیوان، کم کم محو می شود.

سایز لیوان های سرامیکی چقدر است؟

به صورت تقریبی، ارتفاع لیوان 9.5 سانتی متر و قطر دهنه لیوان 11 سانتی متر می باشد.

نوع چاپ روی لیوان چیست؟

نوع چاپ روی لیوان را چاپ مستقیم یا سابلیمیشن می گویند. که طرح به صورت مستقیم و از طریق حرارت روی لیوان چاپ می شود. میتوان گفت که چاپ سابلیمیشن یکی از بهترین انواع چاپ روی اجسام می باشد.

چگونه میتوانم لیوان سرامیکی سفارش دهم؟

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی شامل واتساپ و تلگرام ، طرح موردنظر خود را برای ما ارسال کنید تا ما آن را بر روی لیوان دلخواه شما چاپ کنیم.

جنس لیوان ها چیست؟

جنس این لیوان ها سرامیکی می باشد.