طراحی سایت در اصفهان

در طراحی سایت بر روی ظاهر، چیدمان و در برخی موارد محتوای یک وب سایت کار می کند.چیدمان به چگونگی ساختار و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد. یک طراحی سایت خوب برای استفاده آسان، از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است. بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند، به طوری که هیچ اطلاعات و عملکرد اضافی که ممکن است حواس کاربران را پرت کند ظاهر نمی شود. طراحی سایت در گذشته برای مرورگرهای دسکتاپ متمرکز بود. با این حال، از اواسط دهه 2010، طراحی برای مرورگرهای موبایل و تبلت اهمیت روزافزونی پیدا کرده است.طراحی سایت در اصفهان به صورت کاملا حرفه ای توسط پینک گرافیک انجام می شود.
پینک گرافیک

قیمت طراحی سایت در اصفهان

سایت شرکتی
8.800.000 تومان
هاست و دامنه ir رایگان یک ساله
قالب با لایسنس اختصاصی
افزونه های مرتبط با لایسنس اختصاصی
طراحی 3 اسلاید صفحه اصلی
طراحی اختصاصی صفحه اصلی
طراحی صفحات مرتبط شامل درباره ما، تماس با ما، خدمات و...
پرسش‌های متداول
بخش وبلاگ و اخبار
سئو مقدماتی
ریسپانسیو بودن سایت
آموزش به مشتری برای کار با سایت
شش ماه پشتیبانی رایگان
گالری محصولات
گالری نمونه کار
چت آنلاین
مدت زمان اجرا 10 روزکاری
سایت فروشگاهی
15.900.000 تومان
هاست و دامنه ir رایگان یک ساله
قالب با لایسنس اختصاصی
افزونه های مرتبط با لایسنس اختصاصی
طراحی 3 اسلاید صفحه اصلی
طراحی اختصاصی صفحه اصلی
طراحی صفحات مرتبط شامل درباره ما، تماس با ما، خدمات و...
پرسش‌های متداول
بخش وبلاگ و اخبار
سئو مقدماتی
ریسپانسیو بودن سایت
آموزش به مشتری برای کار با سایت
شش ماه پشتیبانی رایگان
چت آنلاین
دسته بندی محصولات
جستجو پیشرفته و فیلتر
تعریف انواع محصول تا 30 عدد
مقایسه محصولات
افزودن به علاقمندی
پروفایل کاربری
اتصال به درگاه بانکی
انواع کوپن تخفیف
ثبت نام اینماد
مدت زمان اجرا 20 الی 25 روزکاری
باز طراحی سایت قدیمی
4.500.000 تومان
سایت هایی که از لحاظ بصری و طراحی قدیمی شده اند را باز طراحی میکنیم
طراحی به روز و خلاقانه
طراحی سه اسلایدشو اختصاصی
ریسپانسیو بودن سایت
سئو مقدماتی
آموزش به مشتری برای کار با سایت
چت آنلاین
گالری محصولات
صفحه نمونه کار با جزئیات
بهبود اولیه سایت از نظر بصری و سرعت
ارائه ایده خلاقانه برای فروش بیشتر از سایت
خرید افزونه های مرتبط با لایسنس اختصاصی
مشاوره تخصصی در زمینه بهبود سایت

عوامل موثر در طراحی سایت

سرعت-سایت1

1.سرعت سایت

سرعت بارگیری کامل سایت شما پس از ورود بازدیدکننده به آن اندازه گیری می شود هیچ کس یک وب سایت کند را دوست ندارد. انتظار بیش از چند ثانیه برای بارگیری یک صفحه می تواند به سرعت بازدید کننده را از ماندن یا بازگشت به سایت شما باز دارد. صرف نظر از زیبایی، اگر سایت شما به سرعت بارگذاری نشود، در جستجو عملکرد خوبی نخواهد داشت (یعنی رتبه بالایی در گوگل کسب نخواهد کرد)..عوامل زیادی می توانند بر زمان بارگذاری یک صفحه تأثیر بگذارند. برخی از آنها مربوط به دستگاه یا اتصال اینترنتی خود بازدیدکننده است، در حالی که برخی دیگر ممکن است مربوط به وب سایت باشد که آنها می خواهند باز کنند. امروزه روش ها و ابزارهای زیادی برای بررسی عملکرد سایت شما و بهبود سرعت بارگذاری صفحات آن وجود دارد.

سئوسایت

2.سئو سایت

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، فرآیند بهینه سازی وب سایت است تا در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشید. سئو بخش بزرگی از موفقیت وب‌سایت شما را ایفا می‌کند. هرچه افراد بیشتری بتوانند شما را در گوگل پیدا کنند به این معنی است که بازدیدکنندگان بیشتری در وب سایت خود دارید و فروش سایت شما افزایش پیدا می کند.

ux-سایت

3.UX

UXمخففUser experience طراحی تجربه کاربری است. به معنای تعامل شما با یک محصول، از جمله احساس شما در مورد آن محصول اشاره دارد. طراحان UX کار خود را بر تجربه ای که کاربر با یک محصول دارد متمرکز می کنند. هدف این است که محصولاتی کاربردی، در دسترس و لذت بخش بسازند.

ui-سایت

4.UI

UI مخفف User interface design یا طراحی رابط کاربری است. طراحی رابط کاربری احتمالاً اولین چیزی است که هنگام استفاده از یک برنامه کاربردی یا بازدید از یک سایت با آن مواجه می شوید. طراحی رابط کاربری مسئول ظاهر، تعامل، قابلیت استفاده، رفتار و احساس کلی محصول است. طراحی UI می تواند تعیین کند که آیا کاربر تجربه مثبتی با یک محصول دارد، بنابراین برای شرکت ها و سازندگان ضروری است که با بهترین شیوه های طراحی UI آشنا شوند.

ریسپانسیوبودن-سایت

5.ریسپانسیو یا واکنشگرا

دستگاه های تلفن همراه بیش از 80 درصد از کل ترافیک آنلاین را تشکیل می دهند. این بدان معناست که اگر وب سایت شما به درستی روی گوشی های هوشمند و تبلت ها بارگذاری نشود، ممکن است تقریباً نیمی از مخاطبان بالقوه خود را از دست بدهید. در طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا، محتوا بسته به اندازه صفحه نمایش به صورت پویا حرکت می کند. به این معنا که سایت با اندازه صفحه نمایش یا عرض مرورگر متفاوت سازگار باشند.

عناصر طراحی سایت

هنگام طراحی یک سایت، مهم است که هم ظاهر و هم عملکرد سایت را در نظر بگیرید. قابلیت استفاده سایت شما شامل عناصری مانند رابط کاربری آسان برای پیمایش، استفاده مناسب از گرافیک و تصاویر، متن خوب و رنگ است. عملکرد سایت شما به سرعت، رتبه بندی، قابلیت جستجو و توانایی جذب مخاطبان شما اشاره دارد.
2.

فونت ها

فونتی را انتخاب کنید که خوانا و جذاب باشد. فونت باید با طرح رنگ، گرافیک، تصاویر شما جفت شود.

1.

عناصر بصری

در نگاه اول مخاطب باید جذب سایت شما شود بتابراین باید سایت را از لحاظ بصری و دیداری بسیار جذاب و خبره کننده طراحی کنید.

3.

چیدمان

اینکه چگونه تصمیم می گیرید محتوای خود را مرتب کنید، تاثیر چشمگیری بر قابلیت استفاده و عملکرد سایت شما خواهد داشت. هیچ قانون خاصی برای انتخاب چیدمان وجود ندارد، با این حال، چند اصل اساسی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. مطمئن شوید که نیازهای مخاطبان هدف خود را در نظر گرفته اید، سایت را طوری طراحی کنید که کاربر بتواند به راحتی با آن کار کند. ساختار یک وب سایت نقش مهمی در تجربه کاربری (UX)و بهینه سازی موتور جستجو(SEO) دارد. کاربران شما باید بتوانند به راحتی در وب سایت شما بدون مواجهه با مشکلات ساختاری حرکت کنند.

5.

شکل ها

استفاده از عناصر گرافیکی در طراحی سایت می تواند به یکپارچه سازی متن و تصاویر کمک کند و به ظاهر کلی سایت کمک کند. ترکیب رنگ ها و اشکال زیبا می تواند به جلب توجه بازدیدکنندگان سایت شما کمک کند.

4.

رنگ ها

رنگ ها یکی از مهم ترین عناصری هستند که در طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند. مهم تر است. طرح رنگ خود را با برند خود و پیام هایی که می خواهید به مخاطبان خود منتقل کنید هماهنگ کنید.

6.

فاصله گذاری

فاصله یک عنصر کلیدی برای ایجاد وب سایت های بصری دلپذیر و آسان برای پیمایش است. هر عنصری در طراحی شما به یک شکل از فاصله استفاده می کند. استفاده مناسب از فضای خالی در ایجاد طرحی که به طور کامل متن، عکس و گرافیک را متعادل می کند، بسیار مهم است. ثابت نگه داشتن فاصله می تواند به کاربران شما کمک کند تا وب سایت شما را به راحتی مرور کنند. مفهوم فضای سفید قطعا اولویت طراحان وب مدرن است.

8.

ویدیو

ویدیو باعث می شود علاوه بر اینکه کاربر مفهوم کار شما را بهتر متوجه شود، اعتماد آن نسبت به سایت بالا برود و برای سفارش محصول با شما مشورت کند. یک ویدیو می تواند شامل معرفی محصول یا آموزش باشد که می تواند بسیار به کاربر کمک کند.

7.

تصاویر و نمادها

طرح‌های شگفت‌انگیز می‌توانند اطلاعات زیادی را تنها در چند ثانیه به هم منتقل کنند. این امر با استفاده از تصاویر و آیکون های قدرتمند امکان پذیر شده است. تصاویر و نمادهایی را انتخاب کنید که پیام شما را پشتیبانی و تقویت کنند.

طراحی سایت اصفهان

طراحی وب، هنر برنامه ریزی و تنظیم محتوا در یک وب سایت به گونه ای است که بتوان آن را به صورت آنلاین با جهان به اشتراک گذاشت و به آن دسترسی داشت. ترکیبی از عناصر زیبایی شناختی و کاربردی، طراحی سایت چیزی است که ظاهر یک وب سایت را تعیین می کند. مانند رنگ ها، فونت ها و گرافیک آن و همچنین شکل دادن به ساختار سایت و تجربه کاربران از آن. پینک گرافیک، طراحی سایت در اصفهان را به صورت شرکتی و فروشگاهی را برای شما به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام خواهد داد.

طراحی سایت وردپرس اصفهان

طراحی سایت با وردپرس که یک سیستم مدیریت محتوا است انجام می شود. برای هر مشتری یک قالب با لایسنس اختصاصی ارائه خواهد شد همچنین افزونه یا پلاگین های موردنیاز برای سایت مشتری با لایسنس اختصاصی به سایت اضافه خواهد. سایت به صورت کاملا کاربرپسند و ریسپانسیو طراحی خواهد شد تا کاربر در هنگام کار کردن با آن مشکلی نداشته باشد. پینک گرافیک طراحی تخصصی انواع سایت با وردپرس در اصفهان را انجام می دهد.

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

امروزه به دلیل مشغله کاری زیاد در دنیا، مردم فرصت کمی برای خرید کردن دارند بنابرابن خرید اینترنتی برای افراد پرمشغله، راه حل بسیار مناسبی است. سایت فروشگاهی یکی از بهترین گزینه ها برای هر کسب و کاری است زیرا می تواند خدمات و محصولات خود را به صورت آسان و آنلاین در اختیار کاربر قرار دهد تا بتواند از میان انبوهی از محصولات شما، محصول موردنظر خود را انتخاب و به راحتی خریداری نماید. همچنین می توانید با دریافت شماره کاربر از طریق سایت، او را از محصولات جدید یا حراجی ها مطلع نمایید. طراحی سایت در اصفهان با سلیقه شما طراحی  واجرا می شود.

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

در گذشته شرکت ها و سازمان های بزرگ برای معرفی خدمات و محصولات خود از کاتالوگ و بازاریاب استفاده می کردند اما امروزه با طراحی یک سایت جذاب و حرفه ای علاوه بر اینکه میتوانند خدمات و محصولات خود را معرفی کنند می توانند خود را به بازارجهانی معرفی کنند به این صورت مردم از طریق سایت و با یک جستجوی ساده می توانند شما را پیدا کنند و محصول موردنظر خود را به آسانی دریافت کنند. با داشتن یک سایت می توانید فروش فوق العاده ای را تجربه کنید. از جهاتی دیگر شما با داشتن یک سایت علاوه بر اینکه حرفه ای به نظر می آیید باعث می شود در دید مشتری بسیار ارزشمند باشید. پینک گرافیک طراحی سایت در اصفهان را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد.

تعرفه طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت به عوامل مختلفی همچون شرکتی یا فروشگاهی بودن، حجم محتوا، چند زبانه بودن، تعداد محصولات و… بستگی دارد. اما به صورت تقریبی طراحی سایت از 5 میلیون تومان شروع می شود به بالا.