طراحی و چاپ بروشور در اصفهان

مشتریان خود را با بروشورهای برند خود که می توانید در عرض چند دقیقه ایجاد و چاپ کنید مجذوب خود کنید.چاپ بروشور بخشی از هر کمپین بازاریابی موفقی است. بروشورهایی را در نمایشگاه ها، سمینارها و همایش‌ها بدهید، جزئیات مربوط به خدمات و محصولات جدیدتان را به صورت خلاقانه در بروشور بگنجانید. بروشورها یک ابزار تبلیغاتی موثر، همه کاره و مقرون به صرفه هستند.

انواع جنس بروشور

ما بروشورها را برای شما در 4 نوع جنس متفاوت کاغذ چاپ می کنیم.

1)تحریر

یکی از معمولی ترین انواع جنس بروشور است که به صورت تمام رنگی و در گرماژهای 70،80،100 گرم تولید می شود. بروشور تحریر در سایزهای A3،B3،A2+،B2،A4،B4،48*16سانتی متر، 42*14 سانتی متر، 58*21 سانتی متر، 68*23 سانتی متر، 46.5*30 سانتی متر موجود است. حداقل تعداد سفارش بروشور 500 عدد می باشد.

2)گلاسه

از پرطرفدارترین انواع جنس بروشور، گلاسه است که به صورت تمام رنگی چاپ می شود و طرح بر روی این جنس زنده تر و زیبا تر است. اگر بروشور شما دارای عکس و رنگبندی زیبا است پیشنهاد میشود از این نوع جنس استفاده کنید. بروشور گلاسه در سایزهای A3،B3،A2+،B2،A4،B4،48*16سانتی متر، 42*14 سانتی متر، 58*21 سانتی متر، 68*23 سانتی متر، 46.5*30 سانتی متر موجود است. بروشور گلاسه دارای گرماژ 90،130،150،170،200،250،300 تولید می شود همچنین می توانید انتخاب کنید که بروشور، روکش سلفون، براق، مات، بدون روکش یا حتی بعضی از قسمت های آن حالت برجسته داشته باشد. حداقل تعداد سفارش بروشور 500 عدد می باشد.

3)کرافت

فانتزی ترین نوع کاغذ، کاغذ کرافت است که به رنگ آن کاهی و کرمی رنگ است و حس و حال قدیمی به شما می دهد. اگر کسب و کار شما حال و هوای سنتی دارد پیشنهاد می شود از این نوع جنس برای بروشور خود استفاده کنید. . بروشور کرافت در سایزهای A3،B3،A2+،B2،A4،B4،A3+، 48*16سانتی متر، 42*14 سانتی متر، 58*21 سانتی متر، 68*23 سانتی متر، 46.5*30 سانتی متر، 50*23 سانتی متر، 70*33 سانتی متر موجود است. همچنین می توانید انتخاب کنید که بروشور به صورت تمام رنگی یا تک رنگ چاپ شود. هزینه بروشور تک رنگ کم تر می باشد.

4)کارتی

این نوع جنس بروشور ضخامت بالاتری نسبت به تحریر دارد که در دو گرماژ متفاوت 160 و 230 گرم به صورت تک رنگ و تمام رنگی تولید می شود. بروشور کارتی در سایزهای A3،B3،A2+،B2،A4،B4،A3+، 48*16سانتی متر، 42*14 سانتی متر، 58*21 سانتی متر، 68*23 سانتی متر، 46.5*30 سانتی متر، 50*23 سانتی متر، 70*33 سانتی متر موجود است. حداقل تعداد سفارش بروشور 500 عدد می باشد.

انواع مختلف بروشور

  • استودیو عکاسی: یک مثال خوب از این می تواند استودیوهای عکاسی باشد. این بروشورها می توانند شامل نمونه آثار، بسته های ویژه و شماره تماس باشند.

  • اراهنمای پزشکی: آموزنده که حقایق مراقبت های بهداشتی، شرایط پزشکی، نگرانی های بهداشتی و موضوعات کلی کمک های اولیه را خلاصه می کند.

  • مشاوره املاک:شرح املاک تجاری و مسکونی و اطلاعات ملک مانند آدرس، مشخصات ملک و شماره تماس

  • نمایشگاه تجاری:شرکت های شرکت کننده در این رویدادها این فرصت را دارند تا از طریق بروشورها با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. آنها می توانند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و به نمایش بگذارند و برند خود را در میان رقبا قرار دهند.

  • تفریحی:مردم برای تفریح و استراحت به مکان های های تفریحی نیاز دارند و با انتشار بروشورهایی برای معرفی این اماکن باعث می شود مردم نسبت به چنین مکان هایی آگاه شوند.

  • نقشه توریست:نمایش نقشه ها به ویژه برای گردشگران مفید است تا آنها را در طول سفر راهنمایی کنند. در حالت ایده آل، بروشورهای مینی نقشه حاوی نام خیابان ها و مکان های دیدنی محبوب هستند. این ها در پیشخوان هتل ها و فروشگاه های سوغاتی نمایش داده می شوند. یک نقشه دقیق تر ممکن است به اندازه و گزینه های سفارشی نیاز داشته باشد.

راهنمای طراحی بروشور

  • یکی از چالش‌های طراحی بروشور، ایجاد طرح‌بندی بدون شلوغی کپی و تصاویر است. شما باید فضا را به حداکثر برسانید و عناصر طراحی را برای طراحی جذاب بصری قرار دهید.
  • فونت ها و طرح کلی خوانایی لازم را داشته باشد.انتخاب فونت خود را محدود کنید استفاده از بیش از دو نوع فونت بروشور شما را غیرحرفه ای می کند.از اندازه متن بزرگتر برای سرفصل ها و فراخوان ها استفاده کنید. اگرچه نه همیشه، اما اندازه فونت می تواند به اهمیت اطلاعات مرتبط باشد.
  • از تراز تایپوگرافی مناسب (تراز چپ، راست و وسط) برای یک چیدمان منظم استفاده کنید.
  • سرصفحه ها، تصاویر و متن - را به درستی تراز کنید.

قیمت چاپ بروشور

قیمت بروشور به عوامل مختلفی همچون سایز، جنس و تعداد آن بستگی دارد. برای مشاوره و سفارش بروشور کسب و کار خود هم اکنون از طریق واتساپ، تلگرام یا ایتا با ما در ارتباط باشید تا شما را در زمینه انتخاب بهترین طراحی و بهترین جنس برای بروشور راهنمایی کنیم که بهترین بازخورد را از مشتری خود بگیرید و افزایش فروش فوق العاده ای را تجربه کنید.

چاپ بروشور اصفهان

بروشورها ابزارهای بازاریابی عملی هستند که برای تبلیغ کمپین های اطلاعاتی شما استفاده می شوند. آنها را می توان مانند یک منوی بیرونی حاوی لیستی از محصولات و خدمات مختلف قرار داد. یا به عنوان راهنمای سفر و رویدادها. بروشورها در اندازه های استاندارد و سفارشی عرضه می شوند. پینک گرافیک ارائه دهنده انواع بروشور در سایز و جنس های مختلف در اصفهان می باشد که از طراحی تا چاپ بروشور برندتان در کنار شما است.

چاپ بروشور دیجیتال

بروشورها می توانند ابزار تبلیغاتی برای هر چیزی باشند مانند مشاغل، رویدادها، گردهمایی ها یا گروه ها. آنها آموزنده تر از پوستر هستند و به راحتی قابل اشتراک گذاری هستند. بروشور با چاپ دیجیتال بسیار گرانتر از چاپ افست است و کیفیت رنگ آن هم بهتر است. اما باید گفت که چاپ دیجیتال چاپ بسیار گرانی می باشد و بیشتر مواقع برای کارهای فوری استفاده می شود.چاپ بروشور در اصفهان توسط پینک گرافیک انجام می شود.

چاپ بروشور فوری

بروشورها روشی ارزان برای نشان دادن محصول یا ایده های شما هستند. آنها یک ابزار تبلیغاتی عالی برای نمایشگاه های تجاری هستند. ما می توانیم بروشورهای شما را به رنگی که دوست دارید و در هر مقداری که انتخاب کنید چاپ کنیم. فقط طرح خود را ارسال کنید تا پس از بررسی نهایی چاپ شود. برای شرکت هایی که یک جلسه یا یک نمایشگاه فوری پیش آمده است می توانید بروشور فوری یک روزه سفارش دهید.چاپ بروشور در اصفهان توسط پینک گرافیک انجام می شود.

طراحی بروشور

طراحی بروشور بسیار تخصصی و اصولی است زیرا شما باید از فضای موجود در بروشور بهترین استفاده را ببرید که محصول و خدمات مفید را به بهترین شکل درون آن بگنجانید تا مشتری را تحت تاثیر قرار دهید. همچنین طراحی و ترکیب رنگ درست در دید مشتری تاثیر بسزایی دارد. اطلاعاتی که قرار می دهید اندازه بروشور مناسب برای کسب و کار شما را تعیین می کند. 14سایز مختلف بروشور داریم که باتوجه به سایز آن تعداد خط تای آن مشخص می شود.اندازه تا شده نهایی بروشور شما به ترکیبی از موارد زیر بستگی دارد: اندازه کاغذ، تا و جهت (افقی یا عمودی). برای مشاوره وسفارش طراحی بروشور موردنیاز خود هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم.

بروشور گردشگری اصفهان

شرکت های گردشگری و هتل ها برای نشان دادن خدمات خود یک بروشور طراحی می کنند و علاوه بر نقشه، خدمات، محصولات و مکان های دیدنی را درون آن می گنجانند تا توریست های خارجی، تمام چیزهایی که نیاز دارند به راحتی در دسترس داشته باشند و سریع خدمات موردنظر خود را انتخاب کنند. به طور معمول از بروشورهای سایز A4 استفاده می کنند که 2 عدد خط تا میخورد و 3 لت می شود. برای سفارش بروشور برای هتل خود هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

چاپ بروشور ارزان

کسب و کارهای کوچک که در ابتدای کار خود بودجه ی زیادی ندارند شاید فکر کنند که چاپ بروشور برای آن ها هزینه بر باشد اما باید گفت که شما می توانید با کمترین هزینه بهترین بروشور را تحویل بگیرید و با آن خدمات و محصولات ویژه خود معرفی کنید سپس آن را به مشتریان خود ارائه دهید تا به راحتی درباره انتخاب محصول شما تصمیم گیری کنند. در ادامه تلاش کنید یک طراحی زیبا داشته باشید تا مشتری خود را تحت تاثیر قرار دهید. برای مشاوره و ثبت سفارش طراحی و چاپ بروشور ارزان هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما بهترین ها را به شما ارائه دهند. چاپ بروشور در اصفهان توسط پینک گرافیک انجام می شود.

سوالات متداول چاپ بروشور

برای چاپ بروشور باید چه نوع فایلی ارسال کنم؟

شما می توانید بعد ازطراحی بروشور خود در فتوشاپ، از آن یک خروجیJPG بگیرید و به صورت فایل برای ما ارسال کنید.

چگونه فایل خود را برای چاپ ارسال کنم؟

شما می توانید فایل خود را از طریق تلگرام، واتساپ، ایتا و ایمیل ارسال کنید تا ما آن را بررسی کنیم و سپس چاپ شود.

حداقل تعداد سفارش بروشور چه تعداد است؟

حداقل تعداد سفارش بروشور 100 عدد است.

زمان تحویل چاپ بروشور چند روزکاری است؟

زمان تحویل بروشور بستگی به جنس، سایز و تعداد بروشور دارد. اما به طور تقریبی بروشور را می توان یک روزکاری هم تحویل داد.

هزینه طراحی بروشور چقدر است؟

هزینه طراحی بروشور بستگی به طرحی که میخواهید دارد اما به طور تقریبی طراحی بروشور از 700 هزارتومان شروع می شود به بالا.