طراحی و چاپ برچسب در اصفهان

برچسب یکی از به صرفه ترین و کاربردی ترین گزینه های برندسازی است. با برچسب های سفارشی شده با لوگو و اطلاعات شما، ظاهری حرفه ای در محصولات و بسته بندی ایجاد کنید. کسب و کار شما هر چه باشد، چاپ برچسب با کیفیت بالا و طراحی زیبا را خواهید یافت تا به برند شما کمک کند مورد توجه قرار بگیرید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با انواع برچسب‌ها آشنا بشوید که بتوانید بهترین برچسب را برای کسب و کار خود انتخاب کنید. طراحی و چاپ برچسب در اصفهان توسط پینک گرافیک انجام می شود.

انواع برچسب

انواع چاپ برچسب در اصفهان توسط پینک گرافیک به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می شود.

1.برچسب کاغذی

برچسب کاغذی یکی از متداول ترین و پرمصرف ترین نوع برچسب است که هر کسب و کاری استفاده می کند. برچسب کاغذی در دو نوع بدون روکش و با روکش سلفون ارائه می شود که همانطور که از نام برچسب با روکش سلفون مشخص است عمر این نوع برچسب به دلیل روکشی که دارد نسبت به بدون روکش بالاتر است. در انتخاب سایز برچسب هیچ محدودیتی وجود ندارد. برچسب ها برش نیم تیغ میخورند که شما بتوانید به راحتی آن را از روی برگه جدا و استفاده کنید. حداقل تعداد سفارش برچسب کاغذی یک برگه A3 هست که باتوجه به سایز برچسب شما باید محاسبه کرد که چه تعداد در یک برگ A3 قرار می گیرد.زمان تحویل برچسب کاغذی بین 3 الی 8 روزکاری باتوجه به تعداد و جنس متفاوت است.

2)برچسب کاغذی با روکش سلفون براق

1)برچسب کاغذی بدون روکش

2.برچسب شفاف یا شیشه ای

برچسب شفاف همانطور که از نام آن مشخص است شفاف است و پس از چاپ طرح شما بر روی برچسب می توان از هر دو طرف آن را مشاهده کرد. این برچسب ها را اکثرا بر روی شیشه خودرو، شیشه عطر یا ادکلن، شیشه فروشگاه ها و... استفاده می شود. برای کسانی که میخواهند محصولاتشان خاص تر دیده شود برچسب شیشه ای بهترین گزینه است زیرا جلوه خاصی به کار شما می دهد. برچسب ها برش نیم تیغ میخورند که شما بتوانید به راحتی آن را از روی برگه جدا و استفاده کنید. حداقل تعداد سفارش برچسب شیشه ای یک برگه A3 هست که باتوجه به سایز برچسب شما باید محاسبه کرد که چه تعداد در یک برگ A3 قرار می گیرد.زمان تحویل برچسب شیشه ای بین 4 الی 8 روزکاری باتوجه به تعداد آن متفاوت است.

1)برچسب شفاف

3.برچسب ژله ای

یکی از خاص ترین نوع برچسب، برچسب ژله ای است به دلیل حالت سه بعدی و کریستالی این برچسب. برچسب ژله بر روی یک برچسب چاپ می شود و یک لایه رزین بر روی آن تزریق می شود. برچسب ژله ای چسبندگی بالایی دارد و ضد رطوبت می باشد. برچسب ها برش نیم تیغ میخورند که شما بتوانید به راحتی آن را از روی برگه جدا و استفاده کنید. حداقل تعداد سفارش برچسب ژله ای یک برگه A3 هست که باتوجه به سایز برچسب شما باید محاسبه کرد که چه تعداد در یک برگ A3 قرار می گیرد.زمان تحویل برچسب ژله ای بین 7 الی 10 روزکاری باتوجه به تعداد آن متفاوت است.

1)برچسب ژله ای

4.برچسب اموال (شبرنگ)

برچسب اموال همانطور که از نام آن پیداست برای شرکت ها و سازمان ها استفاده می شود تا برچسب را بر روی اموال شرکت بچسبانند تا آمار اموال شرکت را داشته باشند. برچسب اموال از جنس شبرنگ می باشد که دارای چسبندگی بالا، تحمل حرارت تا ۲۸۰ درجه سانتیگراد، قابلیلت چسبیدن روی سطوح روغنی هست همچنین زمانی که بخواهید آن را از سطح جدا کنید به حالت یک تکه بلند نمی شود و به حالت خرد شونده جدا می شود. برچسب اموال دارای قابلیت چاپ تک رنگ و رنگی است. باید در نظر داشته باشید که باید از یک شماره تا یک شماره برای شماره اموال تعیین کنید تا بر روی روی برچسب ها چاپ شود. برچسب اموال در رنگبندی های آبی ، زرد ، نارنجی ، قرمز ، سبز ،نقره ای موجود است که باتوجه به سلیقه خود می توانید رنگ موردنظر خود را انتخاب کنید. برچسب ها برش نیم تیغ میخورند که شما بتوانید به راحتی آن را از روی برگه جدا و استفاده کنید. حداقل تعداد سفارش برچسب اموال یک برگه A3 هست که باتوجه به سایز برچسب شما باید محاسبه کرد که چه تعداد در یک برگ A3 قرار می گیرد.زمان تحویل برچسب اموال بین 7 الی 10 روزکاری باتوجه به تعداد آن متفاوت است.

1)برچسب اموال (شبرنگ)

5.هولوگرام

هولوگرام به عنوان اصالت یا گارنتی کالا بر روی محصولات چسبانده می شود به نوعی با هولوگرام محصول را پلمپ می کنیم تا در صورت باز شدن درب محصول هولوگرام از خود یک اثر به جا می گذارد به این معنی که درب این محصول باز شده است. هولوگرام در سه نوع هولوگرام اختصاصی سه بعدی، هولوگرام نیمه اختصاصی دوبعدی، هولوگرام عمومی سه بعدی قابل تولید است.

3)هولوگرام عمومی سه بعدی

این نوع هولوگرام از قبل در سایز و طرح مشخصی تولید شده است که لوگو شما به صورت رنگی بر روی آن چاپ می شود. باید توجه داشته باشید که امکان تغییر طرح یا سایز در این نوع هولوگرام نیست. حداقل تعداد سفارش این نوع هولوگرام 1000 عدد است و زمان تحویل آن 7 روزکاری می باشد.

2)هولوگرام نیمه اختصاصی دوبعدی

این نوع هولوگرام در زمینه آن به صورت نواری کلمه original حک شده است که طرح شما به صورت دوبعدی بر روی آن چاپ می شود. برای چاپ این نوع هولوگرام نیازی به مجوز نیست. این هولوگرام در دو رنگ طلایی و نقره ای قابل چاپ است. زمانی که هولوگرام را از روی سطح جدا می کنید اثر باطل شد به جا می گذارد. در انتخاب سایز هیچ محدودیتی ندارید اما حداقل تعداد سفارش آن 1000 عدد می باشد و زمان تحویل آن 8 الی 10 روزکاری است. امکان چاپ شماره سریال متغیر بر روی این نوع هولوگرام هست.

1)هولوگرام اختصاصی سه بعدی

این نوع هولوگرام به صورت کاملا اختصاصی از نظر سایز و طرح به صورت سه بعدی تولید می شود. این نوع هولوگرام نیاز به مجوز شرکت دارد و زمان تحویل آن یک ماه کاری می باشد. طراحی این نوع هولوگرام رایگان است و حداقل تعداد سفارش آن 5000 عدد می باشد. امکان چاپ شماره سریال متغیر بر روی این نوع هولوگرام هست.

6.برچسب گچی

این برچسب برای گارانتی و امنیت محصول استفاده می شود. بیشتر در محصولات الکترونیکی برای پلمپ استفاده می شود. در هنگام کند آن به صورت خردشونده جدا می شود. برچسب گچی چسبندگی بالایی دارد و مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد. در این نوع برچسب محدودیتی در انتخاب سایز ندارید. حداقل تعداد سفارش آن 1000 است و زمان تحویل آن 8 الی 10 روزکاری می باشد.

1)برچسب گچی

7.برچسب پی وی سی

یکی از مقاوم ترین و بهترین جنس های برچسب، برچسب پی وی سی می باشد. این نوع برچسب دارای چسبندگی بالا، ضدرطوبت و مقاوم در برابر حرارت است. قیمت این نوع برچسب در مقایسه با سایز برچسب ها بالاتر است. حداقل تعدا دسفارش آن یک برگه A3 می باشد. این نوع برچسب بیستر برای پشت شیشه ماشین ها استفاده می شود.

1)برچسب پی وی سی

8.برچسب متالایز

این نوع برچسب در دو رنگ طلایی و نقره ای موجود است که جلوه خاصی دارد که اکثرا بر روی دستگاه های صنعتی چسبانده می شود.در این نوع برچسب محدودیت سایز نداریم. این برچسب دارای ظاهری زیبا، چسبندگی بالا، ضد رطوبت و تحمل دمای بالا می باشد. حداقل تعداد سفارش آن 100 عدد و زمان تحویل آن 8 روزکاری می باشد.

1)برچسب متالایز

9.برچسب میوه

برچسب میوه به دو صورت اختصاصی و آماده تولید می شود که برچسب میوه آماده که به آن سوپرلوکس گفته می شود در دو رنگ قرمز و آبی تولید می شود و برای چسباندن بر روی سیب استفاده می شود. سایز برچسب های سوپرلوکس دایره 2 سانتی متر می باشد.حداقل تعداد سفارش برچسب های سوپرلوکس یک رول 2300عددی می باشد. برچسب های اختصاصی از نظر سایز و طرح به صورت کاملا اختصاصی تولید می شود.حداقل تعداد سفارش برچسب های میوه اختصاصی 1000 عدد می باشد.

1)برچسب میوه

چاپ برچسب در اصفهان

برای اینکه مشتریان شما را همیشه به یاد آورند کافیست برچسب با برند خود را چاپ کنید و روی محصولات خود بچسبانبد. به این صورت همیشه شما و بسته بندی زیبای شما را به یاد دارند.طراحی و چاپ برچسب در اصفهان به صورت تخصصی توسط پینک گرافیک انجام می شود. برای مشاوره و خرید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم.

طراحی برچسب

طراحی یک محصول تبلیغاتی میتواند بسیار بر دید مشتری نسبت به برند شما تاثیرگذار باشد بنابراین در هنگام طراحی برچسب خود بسیار دقت کنید تا یک طراحی جذاب و خیره کننده داشته باشید. نکاتی که باید در طراحی یک برچسب در نظر داشته باشید این است که طراحی هرچه ساده تر باشد بهتر است زیرا ذهن مشتری کمتر درگیر جزئیات می شود و از سادگی و زیبایی برند شما لذت میبرد. طراحی برچسب خود را به طراحان پینک گرافیک بسپارید تا بهترین ها را برای شما طراحی کنند. چاپ برچسب در اصفهان توسط پینک گرافیک به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

چاپ برچسب با طرح دلخواه

این سوال پیش می آید که آیا می توانم هر طرحی خواستم روی برچسب چاپ کنم؟ بله شما می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید و چاپ آن را به ما بسپارید. هر طرحی را می توانید در تعداد کم چاپ کنید و بر روی محصولات خود بچسبانید تا مشتری با دیدن آن شما را به آسانی به یاد آورد. طراحی و چاپ برچسب در اصفهان توسط پینک گرافیک انجام می شود.

چاپ لیبل تیراژپایین

جای نگرانی نیست شما می توانید لیبل ها را با تعداد کم سفارش دهید تا از طرح و کار خود مطمئن شوید. حداقل عداد سفارش یک برگ A3 می باشد ک با توجه به سایز برچسب شما باید دید چه تعداد درون آن قرار می گیرد. هم اکنون طرح خود را برای ما ارسال کنید تا برچسب اختصاصی خود را داشته باشید. پینک گرافیک طراحی و چاپ برچسب در اصفهان را انجام می دهد.