طراحی و چاپ ساک دستی در اصفهان

همان طور که از نامش پیداست Shopping Bag به معنای ساک خرید برای نگهداری اقلام پس از خرید استفاده می شود. احتمالاً متوجه شده اید که وقتی از فروشگاه های بزرگ خرید می کنید، ساک دستی خرید برای وسایل خود دریافت می کنید. این کار علاوه بر اینکه باعث راحتی مشتری می شود، در تبلیغات فروشگاه شما نیز تاثیر دارد و در واقع شما برای فروشگاه خود تبلیغ می کنید. ساک دستی در چهار نوع مختلف ساک دستی کرافت، ساک دستی گلاسه، ساک دستی پارچه ای و پلاستیک دسته بندی می شود که می توانید طبق سلیقه و بودجه خود آن را خریداری و با لوگو خود سفارشی سازی کنید.

انواع ساک دستی

ساک دستی یک هدیه تبلیغاتی مفید و قدردانی است که به طور قابل توجهی نمایه کسب و کار شما را بالا می برد.

1.ساک دستی کرافت

ساک دستی کرافت یکی از فانتزی ترین نوع ساک دستی هست. جنس این ساک دستی از مقوای قهوه ای می باشد و گرماژ آن 125 گرم است. باید توجه داشته باشید این نوع ساک دستی، نمی تواند وزن بالا را تحمل کند و برای قرار دادن اجسام سبک مناسب است. این نوع ساک دستی در 11 سایز متفاوت قابل سفارش است. شما می توانید طرح خود را به صورت تک رنگ یا رنگی بر روی این ساک دستی چاپ کنید. حداقل تعداد سفارش این ساک دستی 500 عدد است و زمان تحویل آن 15 الی 20 روزکاری می باشد.

1)ساک دستی کرافت

2.ساک دستی گلاسه

ساک دستی گلاسه از متداول ترین و پراستفاده ترین نوع ساک دستی است که هر کسب و کاری استفاده می کند. ساک دستی گلاسه در 3 گرماژ مختلف 170گرم، 200گرم و 250گرم است که با بالارفتن گرماژ گلاسه، ضخامت آن بیشتر می شود در نتیجه وزن بیشتری را می تواند تحمل کند. این نوع ساک دستی در 11 سایز متفاوت قابل سفارش است. شما می توانید طرح خود را به صورت تک رنگ یا رنگی بر روی این ساک دستی چاپ کنید. حداقل تعداد سفارش این ساک دستی 500 عدد است و زمان تحویل آن 15 الی 20 روزکاری می باشد.

3)ساک دستی گلاسه 250 گرم

2)ساک دستی گلاسه 200 گرم

1)ساک دستی گلاسه 170 گرم

3.ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای از ماندگارترین نوع های ساک دستی است. مشتریان شما حتی بعد از خرید از شما ساک دستی پارچه ای را برای حمل بقیه وسیله های خود نگه می دارند که این یک تبلیغ تضمینی و همیشگی برای برند شما هست زیرا تبلیغ شما همیشه دیده می شود. ساک دستی پارچه ای در دو نوع دسته موزی(دسته پانچی) و دسته زنبیلی کاست دار عرصه می شود همچنین دارای دو گرماژ 60 و 90 است. برای چاپ روی ساک دستی پارچه ای دارای محدودیت می باشیم. شما می توانید تا 3 رنگ روی ساک دستی پارچه ای چاپ انجام دهید. حداقل تعداد سفارش این ساک دستی 500 عدد است و زمان تحویل آن 10 الی 12 روزکاری می باشد.

1)ساک دستی پارچه ای

4.پلاستیک

یکی از پراستفاده ترین نوع ساک دستی، پلاستیک می باشد که اکثر فروشگاه ها از آن استفاده می کنند. پلاستیک در سه نوع مختلف دسته موزی(دسته پانچی)، دسته زنبیلی و دسته رکابی موجود است که باتوجه به محصول و سلیقه خود می توانید نوع و سایز آن را انتخاب کنید و لوگو خود را بر روی آن چاپ کنید. حداقل تعداد سفارش پلاستیک 500 عدد است و زمان تحویل آن 10 الی 15 روزکاری می باشد.باید توجه داشته باشید که تا 3 رنگ امکان چاپ بر روی پلاستیک می باشد.

1)پلاستیک

ساک دستی در اصفهان

ساک دستی برای هر کسب و کاری واجب و ضروری است تا محصول خود را درون آن قرار داده و به مشتری ارائه دهد حال اگر بر روی این ساک دستی ها برند شما چاپ شده باشد علاوه بر اینکه تبلیغ خود را در میان مخاطبان انجام دادید باعث شدید تا ارزش شما در میان مشتریان افزایش یابد. پینک گرافیک طراحی و چاپ ساک دستی در اصفهان را به صورت تخصصی انجام می دهد و شما می توانید هم اکنون ساک دستی برند خود را سفارش دهید و از افزایش فروش شگفت انگیزی بهره مند شوید.

ساک دستی آماده

اگر برای چاپ ساک دستی مختص به برند خود فرصت ندارید ما به شما ساک دستی های آماده را پیشنهاد میکنیم که می توانید آن به صورت خام یا با چاپ تحویل بگیرید. حداقل تعداد سفارش ساک دستی های آماده 100 عدد می باشد و زمان تحویل آن اگر به صورت خام باشد همان روز و اگر با چاپ باشد 4 الی 5 روزکاری زمان می برد. چاپ بر روی ساک دستی های آماده به دو صورت چاپ سیلک و چاپ طلاکوب/نقره کوب انجام می شود. برای اطلاع از هزینه های چاپ از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چاپ ساک دستی

ساک دستی ها باتوجه به جنس آن ها، انواع چاپ مختلفی دارد. چاپ روی پلاستیک و ساک دستی پارچه ای دارید محدودیت هایی می باشد که شامل امکان چاپ تا 3 رنگ بر روی ساک دستی پارچه ای هست، گرادیانت و سایه قابل چاپ نیست و لوگو باید به صورت یک رنگ باشد اما در ساک دستی کرافت و گلاسه محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید طرح خود را به صورت تمام رنگی بر روی آن چاپ کنید.

ساك دستي تبلیغاتی

برای اهدای یک هدیه تبلیغاتی نیاز به یک ساک دستی شیک برای قرار دادن هدیه خود درون آن دارید بنابراین ساک دستی شخصی‌شده، که با لوگوی شما چاپ می‌شوند، راهی عالی برای افزایش آگاهی از برند شما در حال حرکت است، نه تنها در میان گیرندگان، بلکه در میان همه کسانی که از کنار آنها عبور می‌کنند.

شاپینگ بگ در اصفهان

شاپینگ بک یا همان ساک خرید یکی از اقلام ضروری هر کسب و کاری می باشد تا محصول خود را درون آن قرار دهد و به مشتری ارائه دهد. شما می توانید بر روی این ساک دستی ها برند و اطلاعات خود را چاپ کنید تا مشتری برای همیشه شما را به خاطر داشته باشد همچنین ساک خرید یک تبلیغ متحرک است. شاپینگ بگ ها علاوه بر اینکه کار شما را سازماندهی می کند باعث می شود ارزش شما در پیش مشتری بالا رود و برای خرید های بعدی به شما مراجعه کند. برای سفارش شاپینگ بگ با برند خود فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

قیمت ساک دستی

قیمت ساک دستی به عواملی همچون جنس، نوع، سایز، تعداد، تعدد رنگ بستگی دارد. در بالا می توانید نمونه کارها و قیمت هر ساک دستی را مشاهده کنید. پینک گرافیک ارائه دهنده انواع چاپ ساک دستی در اصفهان می باشد. برای مشاوره وسفارش می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما درتماس باشید تا ساک دستی با برند خود را سفارش دهید.

طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود که نیازمند این است که یک گرافیست حرفه ای آن را طراحی و اجرا کند. طراحی ساک دستی بر روی قالب های مشخص صورت می گیرد. برای طراحی ساک دستی خود فقط کافیست آن را به طراحان ما بسپارید تا بهترین طراحی را برای برند شما انجام دهند و خواهید دید که بهترین بازخورد را از مشتریان خود خواهید گرفت همچنین فروش فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد. پینک گرافیک، طراحی و چاپ انواع ساک دستی تبلیغاتی در اصفهان را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهد. هم اکنون برای طراحی ساک دستی خود با ما در ارتباط باشید تا بهترین ها را برای شما طراحی و چاپ کنیم.

سوالات متداول ساک دستی

چگونه می توانم ساک دستی برند خود را چاپ کنم؟

برای سفارش ساک دستی با برند خود فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را در انتخاب بهترین ساک دستی برای کسب و کار شما راهنمایی کنند.

چرا باید از ساک دستی های شخصی سازی شده استفاده کنم؟

ساک دستی های شخصی سازی شده یک ابزار تبلیغاتی عالی هستند زیرا هنگامی که مشتریان شما محصولات شما را خریدند، ساک دستی هایی با لوگو و برند شما را ترک خواهند کرد و دید فروشگاه شما را افزایش می دهند. آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که مشتریان شما را به یاد می آورند.

حداقل تعداد سفارش ساک دستی چه تعداد است؟

حداقل تعداد سفارش ساک دستی 500 عدد می باشد اما اگر تعداد پایین تر نیاز داشتید می توانید از ساک دستی های آماده استفاده کنید.

زمان تحویل ساک دستی ها چقدر است؟

زمان تحویل ساک دستی با توجه و به جنس و تعداد آن متفاوت است. ساک دستی گلاسه و کرافت 15 الی 20 روزکاری و ساک دستی پارچه ای 10 الی 12 روزکاری و پلاستیک 10 الی 15 روزکاری می باشد.

آیا بند ساک دستی دارای رنگ بندی می باشد؟

بله شما می توانید باتوجه به تم رنگی لوگو خود بند ساک دستی خود را انتخاب کنید تا هارمونی جذابی داشته باشد.

کدام نوع ساک دستی برای کسب و کار من مناسب است؟

با توجه به اجناسی که می خواهید داخل ساک دستی بگذارید باید نوع ساک دستی خود را انتخاب کنید. اگر اجناسی که می خواهید داخل ساک دستی بگذارید سبک هستند می توانید از ساک دستی کرافت یا گلاسه استفاده کنید اگر وزن نسبتا سنگینی دارند می توانید از ساک دستی پارچه ای و پلاستیک استفاده کنید.