طراحی و چاپ سرنسخه در اصفهان

آیا شما پزشک هستید و نگران این هستید که بیمار اطلاعات مورد نیاز دارویی را که شما تجویز کرده اید نداشته باشد تا بتواند آن را به درستی در داروخانه سفارش دهد؟ سرنسخه پزشکی کاغذی است که توسط پزشکان برای تجویز دارو یا توصیه های دیگر برای بیماران استفاده می شود. سرنسخه ها به طور ویژه و حرفه ای مخصوص پزشکان طراحی شده اند. در سرنسخه اطلاعاتی همچون نام دکتر، مدرک تحصیلی، جوایز، نام کلینیک، آدرس، تماس و سایر جزئیات. پایین و بالای صفحه با متن طراحی شده است، در حالی که قسمت وسط آن خالی است. اینجاست که پزشک داروها را یادداشت می کند.موسسات یا شرکت‌ها گاهی اوقات از دانشجویان یا کارمندان خود می‌خواهند که نسخه‌نامه‌هایی را به‌عنوان مدرکی مبنی بر «مرخصی استعلاجی» خود تهیه کنند. نسخه فقط از یک پزشک دارای مجوز، مدرکی برای بیماری فرد است.

چاپ سرنسخه پزشکی

سرنسخه پزشکی در تعداد بالا و به صورت افست چاپ می شود همچنین معمولا در بالا یا سمت راست یا سمت چاپ (باتوجه به نیاز و سلیقه شما) سرچسب می شود که هنگام استفاده از آن راحت باشید و بتوانید بعد از هر تجویز به راحتی برگه را جدا و به بیمار خود بدهید و سپس از برگه زیرین استفاده کنید. حداقل تعداد سفارش سرنسخه 1000 عدد می باشد.

قیمت چاپ سرنسخه

در این قسمت می توانید قیمت چاپ انواع سرنسخه را مشاهده کنید. همچنین می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

قیمت طراحی سرنسخه

باید توجه داشت باشید که طراحی سرنسخه به عواملی همچون سایز کار و میزان اطلاعات بستگی دارد اما در زیر قیمت سرنسخه به طور معمول را ذکر خواهیم کرد.
سایز سرنسخه وجه سرنسخه
یک رو دورو
A4 350,000 480,000
A5 250,000 380,000
A6 150,000 280,000

سرنسخه باید شامل چه اطلاعاتی باشد؟

سرنسخه یکی از مهم ترین نیازهای هر پزشکی است. هر پزشک نتیجه معاینات و نسخه های پزشکی خود را در آن برگه یادداشت می کند.سرنسخه مجموعه‌ای از صفحات هستند که می‌توانند در اندازه‌های A4، A5، و A6 باشند و حاوی اطلاعات پزشک مانند نام، شماره تماس، آدرس کلینیک/بیمارستان، فکس یا ایمیل، شماره نظام پزشکی و تخصص هستند. این جزئیات در پایین یا بالای صفحه وجود دارد و بقیه فضا برای وارد کردن نسخه دارو توسط پزشک خالی است.

چرا سرنسخه مهم است؟

در حالی که ممکن است به نظر شما فقط یک تکه کاغذ باشد که حاوی نام چند دارو است، اما در واقع ارزشی بیش از این دارد. سرنسخه پزشک حاوی ارزش واقعی است و ثابت می کند که توصیه های دارویی توسط پزشک قانونی ارائه شده است. این موارد کمک می کنند تا:
 • ساختن یک هویت منحصر به فرد برای یک پزشک
 • به عنوان منبع اثبات در دادگاه عمل می کند
 • دستیابی به مزایایی مانند مرخصی، کمک هزینه و غیره توسط بیماران
 • نگهداری از داروهایی که برای مراجعات بعدی به هر بیمار پیشنهاد شده است
 • ثبت تعداد بیمارانی که تا زمان مشخصی تحت درمان قرار گرفته اند
 • کاهش احتمال اشتباهات و خطاهایی که ممکن است در صورت تجویز رخ دهد و غیره.

خوشبختانه شما می توانید از طرح های رایگان سرنسخه پینک گرافیک انتخاب و اطلاعات خود را جایگزین کنید همچنین می توانید به راحتی آن را برای چاپ ارسال کنید به این صورت در زمان خود صرفه جویی کردید. اگر طرح های رایگان موردپسند شما نبود می توانید درخواست طراحی اختصاصی بدهید تا طراحان ما یک طرح ویژه سرنسخه برای شما آماده کنند. طراحی و چاپ سرنسخه در اصفهان توسط تیم حرفه ای پینک گرافیک انجام می شود.

راهنمای طراحی سرنسخه

 • 1.اطلاعات پزشک را قرار دهید

  اولین چیزی که در نسخه باید مشاهده شود، اطلاعات مربوط به پزشک است. نام پزشک، آدرس، نام بیمارستان یا کلینیک و اطلاعات تماس را در بالای سرنسخه قرار دهید.

 • 2. اطلاعات بیمار را قرار دهید

  نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس بیمار را درج کنید. بعد از هر فیلد یک جای خالی بگذارید.

 • 3. فضای کافی برای نوشتن نسخه قرار دهید

  فضای کافی برای نوشتن نسخه اختصاص دهید. می توانید آرم بیمارستان یا کلینیک خود را در گوشه سمت راست بالای سرنسخه قرار دهید. فضاهای نوشتن نسخه معمولاً فاقد هرگونه اطلاعات است.

نکات مهم در طراحی سرنسخه

1.

سایز سرنسخه:

سرنسخه در سه سایز A4,A5,A6 طراحی و تولید می شود. از چهار طرف باید 5 میلی متر فاصله بگذارید.

سایز سایز طراحی سایز چاپ
A4 ۲۹×۲۰ سانتی متر 28.8 × 19.8 سانتی متر
A5 20 × 14.5 سانتی متر 19.8 × 14.3 سانتی متر
A6 14.5 × 10 سانتی متر 14.3 × 9.8 سانتی متر

2.

مدرنگی:

مد رنگی چاپ باید CMYK باشد. مد رنگی را می توانید در فتوشاپ از منوی image در ادامه زیرمنوی Mode و در نهایت CMYK را انتخاب کنید.

3.

حاشیه برش و اطمینان:

در هنگام طراحی سرنسخه باید از چهار طرف 5 میلی متر فاصله بگذارید بنابراین نباید اطلاعات خود را دراین محدوده بگذارید وگرنه در برش از بین می رود. این 5 میلی متر حاشیه برش و اطمینان است و ممکن است کار شما 3 میلی متر یا 4میلی متر یا 5 میلی متر برش شود.

سرنسخه پزشک برای چه مواردی مورد نیاز است؟

برگه نسخه پزشک یک بسته کاغذی است که حاوی نام دکتر است که برای نشان دادن هویت او چاپ شده است. همچنین نقش مهمی در شناخت یک پزشک دارد. این همچنین نسخه کاغذی معتبر است که منبع قابل اعتمادی از اطلاعات را نشان می دهد. استفاده نادرست از آن می‌تواند منجر به آسیب جدی به تصویر پزشک شود

چرا طراحی سرنسخه مهم است؟

مخاطبان هدف شما بیمارانی هستند که کیفیت مراقبت های پزشکی شما را در نگاه اول از طریق تماس چشمی با نسخه شما می سنجند. بنابراین داشتن سربرگ شیک و خاص می تواند تاثیر زیادی در جذب مخاطب و وفاداری آنها داشته باشد. طراحی و چاپ سرنسخه در اصفهان توسط پینک گرافیک به صورت تخصصی انجام می شود.

چگونه می توانم مطمئن شوم که می توانید طرحی را که من دوست دارم طراحی کنید؟

پیشنهاد می کنم به نمونه کارهای طراحی ما نگاه کنید.. ما سال هاست که این کار را انجام می دهیم و با افراد و سلیقه ها و مشاغل زیادی کار کرده ایم و رضایت آنها را جلب کرده ایم. فقط به ما اعتماد کنید و صبور باشید. هر چند نگران نباشید. اگر احساس می کنید طرح را دوست ندارید، آن را به سلیقه شما تغییر می دهیم.
هر سفارش طراحی با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای انجام می شود که بیش از 10 سال تجربه موفق در بازار طراحی دارند. مطمئن باشید که ما بازار هدف و مشتریان شما را به خوبی می شناسیم. فرمی که هنگام ارسال سفارش تکمیل می‌کنید و اتفاق نظری که در ابتدای سفارش از شما گرفته می‌شود، شما را برای رسیدن به طرح مورد نظرتان نزدیک‌تر می‌کند.

دانلود سرنسخه پزشکی

برای دریافت رایگان طرح های سرنسخه می توانید به سایت پینک گرافیک مراجعه کنید و از بین صدها طرح سرنسخه، طرح مدنظر خود را دانلود کنید و نسبت به سلیقه خود تغییر دهید. همچنین می توانید طراحی و چیدمان اطلاعات خود را به ما بسپارید. پینک گرافیک ارائه دهنده طراحی و چاپ انواع سرنسخه می باشد.

سرنسخه لایه باز رایگان

در سایت پینک گرافیک از صدها طرح لایه باز سرنسخه پزشکی رایگان بهره مند شوید و اطلاعات خود را جایگزین سپس چاپ کنید. سرنسخه ها با فرمت PSD و کاملا لایه باز می باشند و در طرح و رنگ های مختلف طراحی و برای شما آماده شده اند.

انواع سرنسخه پزشکی

سرنسخه های پزشکی شامل سرنسخه دندانپزشک، سرنسخه مامایی، سرنسخه دکتر قلب و عروق، سرنسخه دکتر گوش و حلق و بینی، سرنسخه دکتر زنان و زایمان، دکتر پوست و مو، سرنسخه دکتر آلرژی، سرنسخه دکتر چشم پزشک، سرنسخه دکتر جراح مغز و اعصاب، سرنسخه دکتر اطفال، سرنسخه دکتر گوارش، سرنسخه دکتر ارتوپد، سرنسخه دکتر روانپزشک، سرنسخه دکتر روانشناس، سرنسخه دکتر عمومی و… می باشد. چاپ سرنسخه در اصفهان توسط پینک گرافیک به صورت حرفه ای انجام می شود.

سوالات متداول چاپ سرنسخه

هزینه طراحی سرنسخه چقدره؟

طراحی سرنسخه به عوامل مختلفی همچون سایزکار و میزان اطلاعات دارد اما به طور معمول از صدهزارتومان شروع می شود به بالا.

از کجا سرنسخه تهیه کنم؟

پینک گرافیک مفتخر است با سال ها نجربه در زمینه طراحی و چاپ سرنسخه می تواند شما را در انتخاب و دریافت بهترین سرنسخه یاری نماید. فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

نسخه حاوی چه چیزی است؟

یک نسخه حاوی نوع دارویی است که پزشک مصرف آن را به بیمار توصیه می کند. نوع دارو بستگی به شرایط بیمار دارد. همچنین تعداد میلی گرم دارو ، تعداد قرص (کپسول یا مقدار شربت) و دفعات مصرف آن را ذکر می کند.

چرا نسخه ها مهم هستند؟

نسخه ها به دلایل زیر مهم هستند:
1. به بیمار توصیه می کند که چه نوع دارویی مصرف کند.
2. بر اساس شرایط بیمار نوع مناسب دارو را می دهد.
3. از هر گونه عارضه بعدی که بیماری ایجاد می کند جلوگیری کنید.
4. طول عمر بیمار را برای مدت زمان نامشخصی افزایش می دهد.
چه عوامل دیگری برای پزشکان هنگام تجویز دارو وجود دارد؟