طراحی و چاپ پاکت نامه در اصفهان

اگر بخواهید یک سند، فاکتور یا یک مدرک را به مشتریان خود ارائه دهید بهتر است آن را داخل یک پاکت سفارشی سازی شده با برند خود تحویل دهید. با ارائه پاکت نامه به مشتریان خود علاوه براینکه باعث می شود ارزش شرکت شما در دید مشتری بالا برود باعث می شود شرکت شما سازماندهی شده نشان داده شود.پاکت نامه اولین چیزی است که مردم قبل از خواندن پیام داخل آن ، طراحی پاکت نامه را می بینند که نادیده گرفتن محتوای آن سخت است. طرح های جذاب با لوگو و اطلاعات خود را به پاکت نامه اضافه کنید.چاپ پاکت نامه در اصفهان توسط پینک گرافیک به صورت تخصصی انجام می شود.

انواع پاکت نامه

پاکت نامه های سفارشی به کسب و کار شما ظاهر حرفه ای می دهد که می خواهید به دست آورید. پاکت نامه ها در اندازه های مختلف ملخی، A4، A5، A6 و در جنس های مختلف تحریر80 گرم، تحریر100 گرم، تحریر 120 گرم گلاسه 130 گرم، گلاسه 170 گرم، کتان، کارتی 160 گرم، کرافت است. حداقل تعداد سفارش پاکت نامه 1000 عدد می باشد و روش چاپ آن افست می باشد.
pakat-name

2.تحریر100 گرم

از باکیفیت ترین نوع جنسی می باشد که به دلیل ضخامتی که دارد رنگ ها بر روی آن بهتر و زنده تر دیده می شوند. اکثر شرکت ها و برندهای بزرگ از این نوع جنس استفاده می کنند. چاپ بر روی این پاکت نامه ها به صورت تمام رنگی و با روش افست انجام می شود. باید توجه داشته باشید که داخل پاکت نامه چاپ انجام نمی شود. این جنس در سایز های ملخی، A4، A5، A3، 7*10، 18*13، CDو در دو مدل مختلف کیسه ای و کیفی است. حداقل تعداد سفارش تحریر100 گرم 1000 عدد می باشد.

pakat-name

1.تحریر80 گرم

از نازکترین و ارزان ترین جنس های موجود در بازار می باشد که اکثرا بری چاپ پاکت نامه های خود از این جنس استفاده می کنند. چاپ بر روی این پاکت نامه ها به صورت تمام رنگی و با روش افست انجام می شود. باید توجه داشته باشید که داخل پاکت نامه چاپ انجام نمی شود. این جنس در سایز های ملخی، A4، A5، A3، 7*10، 18*13، CDو در دو مدل مختلف کیسه ای و کیفی است. حداقل تعداد سفارش تحریر 80 گرم 1000 عدد می باشد.

pakat-name

4.گلاسه130 گرم

گلاسه یا کاغذ روغنی از بهترین نوع جنس می باشد که چاپ بر روی آن بهترین و بالاترین کیفیت چاپ را به شما ارائه می دهد. چاپ بر روی این پاکت نامه ها به صورت تمام رنگی و با روش افست انجام می شود. باید توجه داشته باشید که داخل پاکت نامه چاپ انجام نمی شود. این جنس در سایز های ملخی، A4، A5، A3، 7*10، 18*13، CDو در دو مدل مختلف کیسه ای و کیفی است. حداقل تعداد سفارش گلاسه130 گرم 1000 عدد می باشد.

pakat-name

3.تحریر120 گرم

این نوع جنس نسبت به تحریر100 گرم ضخامت بیشتری دارد برای کسانی که کیفیت بهتر برای آن ها اهمیت دارد. چاپ بر روی این پاکت نامه ها به صورت تمام رنگی و با روش افست انجام می شود. باید توجه داشته باشید که داخل پاکت نامه چاپ انجام نمی شود. این جنس در سایز های ملخی، A4، A5، A3، 7*10، 18*13، CDو در دو مدل مختلف کیسه ای و کیفی است. حداقل تعداد سفارش تحریر120 گرم 1000 عدد می باشد.

pakat-name

6.کارتی160 گرم

از شیک ترین نوع پاکت نامه ها می باشد که نسبت به سایر پاکت نامه ها ضخامت بیشتری دارد. چاپ بر روی این پاکت نامه ها به صورت تمام رنگی و با روش افست انجام می شود. باید توجه داشته باشید که داخل پاکت نامه چاپ انجام نمی شود. این جنس در سایز های ملخی، A4، A5، A3، 7*10، 18*13، CDو در دو مدل مختلف کیسه ای و کیفی است. حداقل تعداد سفارش کارتی160 گرم 1000 عدد می باشد.

pakat-name

5.گلاسه170گرم

این جنس نسبت به گلاسه130 گرم ضخامت بیشتری دارد که باعث می شود رنگ ها بهتر و زنده تر دیده شوند. چاپ بر روی این پاکت نامه ها به صورت تمام رنگی و با روش افست انجام می شود. باید توجه داشته باشید که داخل پاکت نامه چاپ انجام نمی شود. این جنس در سایز های ملخی، A4، A5، A3، 7*10، 18*13، CDو در دو مدل مختلف کیسه ای و کیفی است. حداقل تعداد سفارش گلاسه170گرم 1000 عدد می باشد.

pakat-name

8.کرافت

از پاکت نامه های محبوب به دلیل ارزان بودن و زیبایی خاصی که دارد می باشد. زمینه این پاکت نامه قهوه ای می باشد که توصیه می شود برای چاپ بر روی این پاکت نامه از رنگ های تیره استفاده کنید تا جلوه بهتری داشته باشد. چاپ بر روی این پاکت نامه ها به صورت تمام رنگی و با روش افست انجام می شود. باید توجه داشته باشید که داخل پاکت نامه چاپ انجام نمی شود. این جنس در سایز های ملخی، A4، A5، A3 و در دو مدل مختلف کیسه ای و کیفی است. حداقل تعداد سفارش کرافت 1000 عدد می باشد.

pakat-name

7.کتان

از محبوب ترین جنس های پاکت نامه می باشد به دلیل بافت زیبایی که درون خود دارد جلوه خاصی به پاکت نامه می دهد. توصیه می شود اگر می خواهید پاکت نامه خود را با زمینه رنگی چاپ کنید از این جنس استفاده نکنید.چاپ بر روی این پاکت نامه ها به صورت تمام رنگی و با روش افست انجام می شود. باید توجه داشته باشید که داخل پاکت نامه چاپ انجام نمی شود. این جنس در سایز های ملخی، A4، A5، A3، 7*10، 18*13، CDو در دو مدل مختلف کیسه ای و کیفی است. حداقل تعداد سفارش کتان 1000 عدد می باشد.

هزینه طراحی پاکت نامه

پاکت نامه سایز پاکت نامه هزینه طراحی
ملخی 11 × 22 سانتی متر 300.000 تومان
A3 31 × 43 سانتی متر 590.000 تومان
A4 23 × 31 سانتی متر 490.000 تومان
A5 16 × 22 سانتی متر 410.000 تومان
CD 13 × 13 سانتی متر 300.000 تومان
کارت پستالی 18 × 13 سانتی متر 300.000 تومان
کارت هدیه 7 × 10 سانتی متر 300.000 تومان

طراحی پاکت نامه

با طراحی جذاب پاکت نامه توجه گیرندگان خود را جلب کنید. با انتخاب پینک گرافیک، به طراحان با تجربه ما دسترسی پیدا می کنید که قادر به طراحی پاکت نامه هایی زیبا، اصولی و موردپسند شما هستند که با هویت شرکت شما هماهنگ است. از میان طیف گسترده ای از رنگ ها، اندازه ها، سبک ها و جنس ها انتخاب کنید. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید، طراحان ما شما را به سمت گزینه هایی که برای کسب و کار شما مناسب هستند راهنمایی می کنند.

چاپ روی پاکت نامه

هنگامی که صاحب یک کسب و کار هستید و آن را اداره می کنید، باید برند شما را به رسمیت بشناسید بنابراین می‌توانید از طریق پاکت‌های سفارشی با گنجاندن لوگوی شرکت و سایر اطلاعات خود به این هدف برسید. وقتی پینک گرافیک را انتخاب کردید، می‌توانیم ظاهری هماهنگ برای کارت‌های ویزیت، سربرگ و پاکت‌های شما ایجاد کنیم. به ما اجازه دهید پاکت های سفارشی ایجاد کنیم که نام، برند و کیفیت کسب و کار شما را بهتر نشان دهد. پینک گرافیک ارائه دهنده چاپ پاکت نامه در اصفهان می باشد.

چاپ پاکت اختصاصی

خدمات چاپ پاکت نامه ما بسیار باکیفیت است. همچنین هنگام چاپ پاکت نامه های سفارشی برای کسب و کار شما از بهترین کیفیت جوهرها استفاده می کنیم. زمانی که پینک گرافیک را برای تمام خدمات چاپ پاکت نامه سفارشی خود انتخاب کنید، نامه شما بسیار بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. در نظر بگیرید که همه خدمات چاپ پاکت سفارشی برابر نیستند. برخی از آنها از کاغذ و جوهر ضعیف استفاده می کنند. اگر می خواهید کسب و کار شما شهرت درخشان خود را نشان دهد، به ما اجازه دهید چاپ پاکت نامه شما را انجام دهیم. ما می‌توانیم پاکت‌های سفارشی را در اندازه‌های مختلف چاپ کنیم تا مطابق با تمام نیازهای تجاری شما باشد. هنگامی که می خواهید یک سرویس چاپ پاکت نامه آنلاین که بتوانید به آن اعتماد کنید، با پینک گرافیک تماس بگیرید.

چاپ پاکت نامه ارزان

توجه به تمام جزئیات باعث می شود یک کسب و کار حرفه ای به نظر برسد. پاکت‌ نامه چاپی سفارشی می‌توانند یک کسب‌وکار را متمایز کنند و به شیوه‌ای به مشتریان نشان می دهد که یک تجارت حرفه ای و قانونی است. پاکت نامه چاپی در اندازه ها و شکل های استاندارد بسیاری وجود دارد. با پاکت نامه های چاپ شده حرفه ای، کسب و کار خود را متمایز کنید. با چاپ پاکت نامه ارزان اما با کیفیت عالی به کسب و کار خود ظاهری حرفه ای و قابل اعتماد ببخشید. چاپ لوازم التحریر کسب و کار شما نباید گران باشد، فقط باید حرفه ای به نظر برسد. چاپ پاکت نامه در اصفهان به صورت تخصصی توسط پینک گرافیک انجام می شود.

چاپ پاکت نامه فوری

پینک گرافیک خدمات منحصر به فرد چاپ پاکت را ارائه می دهد تا بتوانید پاکت های ایده آل خود را با لوگو، خدمات و اطلاعات تماس خود در طیف گسترده ای از اندازه های پاکت چاپ کنید. ما از پیشرفته‌ترین فناوری دیجیتال و افست برای ارائه پاکت‌های باکیفیت بالا استفاده می‌کنیم. پینک گرافیک می تواند به صورت فوری چاپ پاکت نامه در اصفهان را تحویل شما دهد.

چاپ پاکت نامه اداری

داشتن یک پاکت نامه برای هر اداره و سازمانی ضروری می باشد زیرا برند شما را ارزشمند می کنند. این پاکت نامه ها می توانند حاوی فاکتور، سند، قرارداد و… باشد. برای طرح بر روی پاکت نامه می توانید لوگو، اطلاعات تماس و برخی از خدمات خود را بر روی آن چاپ کنید. همچنین می توانید طراحی پاکت نامه خود را به ما بسپارید تا بهترین طراحی و چاپ را از ما دریافت کنید. چاپ پاکت نامه در اصفهان به صورت تخصصی توسط پینک گرافیک در اصفهان انجام می شود.

سوالات متداول

سه مورد از متداول‌ترین موارد استفاده از آگهی‌ها برای تبلیغ محصولات، تبلیغ خدمات و جذب افراد است و این کار با توزیع تراکت ها در یک مکان عمومی انجام می‌شود.

چگونه می توانم پاکت نامه خود در پینک گرافیک چاپ کنم؟

سفارش پاکت نامه های سفارشی چاپ شده در پینک گرافیک سریع و آسان است. شما می توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و لذت یک خرید آسان و سریع را تجربه کنید.