طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان

کاتالوگ به شما امکان می دهد یک تجربه بصری و لمسی برای مخاطبان خود ایجاد کنید. کاتالوگ ها راهی سریع و کارآمد برای قرار دادن محصولات شما در مقابل مخاطبان هدف هستند. به عنوان یک رسانه بازاریابی بسیار مؤثر، کاتالوگ ها نه تنها به مشتریان شما می گویند که شما چه کسی هستید و چه چیزی را ارائه می دهید، بلکه این توانایی را دارند که پیشنهادات تبلیغاتی ارائه دهند و سفارش را در هر صفحه کاملاً آسان کنند.طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان به صورت تخصصی انجام می شود.

انواع چاپ کاتالوگ

ما دو نوع چاپ کاتالوگ، دیجیتال و افست داریم

2)چاپ افست کاتالوگ

چاپ افست برای سفارش های تعداد بالا می باشد و زمان تحویل آن نسبت به دیجیتال بیشتر است و زمان میبرد. چاپ افست از نظر هزینه، ارزان تر از چاپ دیجیتال می باشد.

1)چاپ دیجیتال کاتالوگ

چاپ دیجیتال برای سفارش های تعداد پایین و فوری می باشد همچنین کیفیت رنگ های چاپ دیجیتال بسیار زنده تر و جذاب تر از چاپ افست می باشد اما این نوع چاپ بسیار گران تر از افست است.

مزایای چاپ کاتالوگ

  • از کاتالوگ ها برای افزایش درآمد خود استفاده کنید.
  • روشی مناسب برای سازماندهی اطلاعات
  • فروش و تبلیغات آتی را تبلیغ کنید
  • بهترین پیشنهادات خود را در کانون توجه قرار دهید
  • به جذب بخش هدف مشتریان کمک می کند
  • کیفیت و هویت برند را بهبود می بخشد و اصلاح می کند

چاپ کاتالوگ ارزان

کاتالوگ های مقرون به صرفه سفارش دهید.چاپ کاتالوگ های سفارشی یک راه عالی برای نمایش و فروش محصولات و خدمات شما از راه دور است همچنین راه حل عالی برای نمایش مجموعه کامل محصولات، خدمات یا دستاوردهای شما در یک سند جذاب هستند. اگر این کار را درست انجام دهید، مخاطبان شما نمی خواهند آن کاتالوگ را کنار بگذارند. شما می توانید با کمترین هزینه ممکن کاتالوگ دلخواه خود را ایجاد کنید و آن را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید.

چرا کاتالوگ ها همچنان به عنوان یک ابزار بازاریابی برتر باقی می مانند؟

کاتالوگ به عنوان بهترین ابزار فروش و تبلیغات مبتنی بر کاغذ در جهان با مزایای مختلف در نظر گرفته می شوند:
1.

یک نمایش گرافیکی از محصولات ارائه دهید

مشتریان می توانند عکس های محصول را مرور کنند، توضیحات دقیق را مطالعه کنند و قیمت ها را قبل از خرید واقعی محصول بررسی کنند.

2.

به عنوان یادآوری های بلندمدت خدمت کنید

مشتریان فعلی و بالقوه اغلب کاتالوگ های محصولات را برای مراجعات بعدی نگه می دارند.

3.

معرف یک کسب و کار

طراحی های کاتالوگ محصولات حرفه ای نه تنها یک نمای کلی از محصولات و خدمات ارائه می دهد، بلکه نشان دهنده یک تجارت و منعکس کننده ارزش های اصلی آن است.

4.

رسانه تبلیغاتی مؤثر

کاتالوگ های چاپ شده با کیفیت بالا و گرافیکی، کاملاً مکمل استراتژی بازاریابی تبلیغاتی همراه با سایر حالت ها مانند بروشورها، تبلیغات و وب سایت ها هستند.

5.

فرمت کاربرپسند

یک کاتالوگ تمیز و چاپ شده ساده ترین راه برای در دسترس قرار دادن اطلاعات همراه با تصاویر برای همه سنین، هر نوع خلق و خو و هر نوع بخش هدفمند برای ایجاد درک بهتر است.

6.

خوانایی

کیفیت چاپ، انتخاب صحیح نوع کاغذ مناسب، نوع متن، و اندازه فونت واضح و قابل خواندن، کلید طراحی چشمگیر کاتالوگ است. این نیاز به یک رویکرد معقول و توانایی برای انتخاب و قرار دادن این حقایق در هنگام برنامه ریزی و طراحی یک کاتالوگ دارد.

استعلام قیمت چاپ کاتالوگ

هزینه های چاپ کاتالوگ به برخی از متغیرها بستگی دارد، مانند: تعداد کاتالوگ، تعدادی صفحات، نوع کاغذ، منگنه یا فنر، جنس جلد و… کاتالوگ های ما بر روی کاغذهای باکیفیت چاپ می شوند که به راحتی در طول زمان پاره یا لکه نشوند. بنابراین برای تولید منحصر به فرد ترین و خلاقانه ترین طرح های کاتالوگ با کیفیتی بی نظیر و قیمت های امیدوار کننده از پینک گرافیک آماده شوید. هم اکنون برای استعلام قیمت کاتالوگ محصولات خود با ما تماس بگیرید!

چاپ کاتالوگ حرفه ای

طراحی و چاپ کاتالوگ یک شخصیت خلاق برای به نمایش گذاشتن برند تجاری شما به صورت حرفه ای و کارآمد است. چاپ کاتالوگ یکی از روش های قدرتمند برای ارتقای محصولات و خدمات است. کاتالوگ یک حالت اساسی برای مکانیسم برندسازی و ابتکارات بازاریابی است. این مرسوم ترین و فراگیرترین شکل چاپی کسب و کار و معرفی محصول است. از کاتالوگ برای تقویت هویت و آگاهی برند استفاده می‌کند. متخصصان بازاریابی به خوبی می دانند که یک طراحی خوب چقدر می تواند در فروش بیشتر نقش داشته باشد.

چاپ کاتالوگ تعداد کم

هدف یک کاتالوگ نشان دادن طیف وسیعی از محصولات و خدمات به صورت آسان، موثر و سریع قابل درک است. هر کاتالوگ دارای این ویژگی ها می تواند فکر خرید را به تصمیم خرید تبدیل کند. با وجود محبوبیت رسانه های اجتماعی، چاپ کاتالوگ همچنان بر مشتریان و فروش تاثیر می گذارد.به راحتی کاتالوگ خود را در تعداد کم سفارش دهید تا بتوانید نمونه اولیه را ببینید که در تیراژ بالا سفارش دهید. چاپ کاتالوگ در اصفهان با تعداد پایین توسط پینک گرافیک قابل انجام می باشد.

چاپ کاتالوگ A5

محصولات و خدمات شما خاص هستند اما جهان هنوز آن را نمی داند. داستان کسب و کار خود را بگویید که چه محصول و خدمات انحصاری در مجموعه خود دارید. و چگونه این انحصارها می توانند دنیای آنها را روشن کنند. ویژگی خاص محصول خود را آشکار کنید و بگویید چگونه محصول شما بهتر از محصولات اطراف است و چرا باید آن را انتخاب کنند. این سازگارترین و متداول ترین راه برای متمایز کردن محصول در یک فضای بسیار رقابتی است. پینک گرافیک می تواند کاتالوگ را در سایزها، شکل و جنس های مختلف طراحی و چاپ کند که کاتالوگ شما نسبت به رقبا متمایز باشد و مشتری به سمت کار شما جذب شود. هم اکنون جزئیات کاتالوگ خود را به همراه حوزه کاریتان را برای ما ارسال کنید تا بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهیم. چاپ کاتالوگ در اصفهان به صورت حرفه ای توسط پینک گرافیک انجام می شود.

چاپ کاتالوگ در اصفهان

چاپ کاتالوگ مجموعه و ترکیبی از خلاقیت برای ارائه جزئیات کسب و کار، معرفی شرکت، محصول و خدمات است. این یک ماده بازاریابی مستقیم برای ارائه پیشنهادهای تبلیغاتی و ابزاری چشمگیر برای جلب توجه مشتریان به برند و محصولات شما است. سعی کنید در کاتالوگ نکات گفته شده را رعایت کنید: 1.قرار دادن موضوعات و اطلاعات باید به راحتی قابل درک باشد.2.یک جلد محکم خوب با کاغذ با کیفیت بالا برای چاپ کاتالوگ، طرحی تمیز، مدرن و جذاب انتخاب کنید. پینک گرافیک طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان را انجام می دهد. برای مشاوره و سفارش کاتالوگ محصولات خود هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا بهترین ها را به شما پیشنهاد دهیم.

چاپ کاتالوگ تیراژ پایین

مانند سایر مواد بازاریابی با کاتالوگ ها باید از رقبا متمایز شوند تا مورد توجه قرار گیرند و در نهایت فروش را به دست آورند. ما کاتالوگ های خود را بر روی کاغذ باکیفیت چاپ می کنیم تا به کاتالوگ شما حس محکمی بدهیم که به راحتی در دستان مشتریان شما لک یا پاره نمی شود. پیشنهادات شرکت خود را با طرح و گرافیک زیبا نمایش دهید تا بیننده نسبت به کاتالوگ شما جذب شود و مشتاق همکاری با شما شود. شما میتوانید کاتالوگ را حتی یک عدد هم به صورت دیجیتال چاپ کنید. پینک گرافیک چاپ کاتالوگ در اصفهان را به صورت تخصصی انجام می دهد.

قیمت طراحی کاتالوگ در اصفهان

چاپ کاتالوگ یک وسیله موثر و سریع برای معرفی محصولات شما به مخاطبان هدف شماست. یک کاتالوگ با طراحی خوب توسط یک طراح کاتالوگ در پینک گرافیک می تواند تصور مناسبی را برای تولید سرنخ و دستیابی به اهداف فروش هدفمند شما ایجاد کند. طراحی کاتالوگ اساسا باید چشم نواز و قابل توجه، چیدمان های باکلاس و هوشمند، تصاویر جذاب و جذاب باشد زیرا طراحی کاتالوگ خوب، سنگ بنای یک سازمان است. برای استعلام قیمت طراحی کاتالوگ هم اکنون جزئیات کاتالوگ خود را برای ما راسال کنید تا هزینه طراحی کاتالوگ خدمت شما اعلام شود.

سوالات متداول چاپ کاتالوگ

آیا می توانم قیمت کار چاپ خود را دریافت کنم؟

برای استعلام قیمت خود ابتدا باید مشخصات کاتالوگ موردنظر خود را از جمله سایز، جنس جلد، جنس صفحات داخلی، تعداد صفحات، تعداد کاتالوگ و طرح خود را برای ما ارسال کنید تا قیمت برای شما محاسبه و اعلام شود.

آیا می توانید کاتالوگ طراحی کنید یا به من در طراحی کار چاپی خود کمک کنید؟

ما دارای طراحان گرافیک مجرب برای طراحی کاتالوگ داریم تا شما را در این امر راهنمایی کنند و پیشنهاداتی برای جذاب تر شدن کار شما ارائه دهند.

چه نوع فایل هایی را برای چاپ کاتالوگ میپذیرید؟

در ابتدا سایز کاتالوگ و کیفیت آن را چک کنید سپس از آن خروجی PDF بگیرید و برای ما از طریق شبکه های اجتماعی ارسال کنید.

چگونه فایل کاتالوگ خود را برای شما ارسال کنم؟

شما می توانید فایل کاتالوگ خود را از طریق واتساپ، تلگرام، ایتا و ایمیل ارسال کنید.

چه نوع کارهایی را اغلب چاپ می کنید؟

پینک گرافیک انواع مختلفی از کارهای چاپی، از جمله کارت ویزیت، کارت پستال، بنر، سربرگ، تراکت، بروشور و موارد دیگر را انجام می دهد.

چه مدت طول می کشد تا کار چاپ من کامل شود؟

زمان چاپ کاتالوگ بستگی به تعداد کاتالوگ، تعداد صفحات و جنس آن دارد برای اعلام زمان تحویل کار خود با ما تماس بگیرید و اطلاعات کاتالوگ خود را اعلام کنید تا زمان تحویل آن مشخص شود.