پیکسل در اصفهان

پیکسل یکی از فانتزی ترین و زیباترین اجزایی است که هر کسب و کاری می تواند آن را داشته باشد و از آن در نمایشگاه ها به عنوان اتیکت سینه استفاده کنند یا حتی آن را به عنوان یک هدیه زیبا به مشتریان خود هدیه دهند تا یک یادگاری برای آن ها باشد و شما را برای همیشه به یاد داشته باشندو پیکسل ها در دو نوع پشت سنجاقی و پشت مگنت تولید می شوند همچنین در دو سایز 44 و 58 میلی متر قابل انجام است.چاپ پیکسل در اصفهان توسط پینک گرافیک انجام می شود.

انواع پیکسل

1.پیکسل سنجاقی

یکی از مرسوم ترین انواع پیکسل ها، پیکسل سنجاقی است که در دو سایز 44 و 58 میلی متر تولید می شود. این پیکسل ها دارای سنجاق می باشد که می توانید آن را به لباس خود به عنوان اتیکت متصل کنید یا به کیف خود که جنبه تزئینی داشته باشد. حداقل تعداد سفارش این پیکسل ها 10 عدد می باشد و زمان تحویل آن 2 الی 3 روزکاری می باشد.

1)پیکسل سنجاقی

پیکسل سایز44 میلی متر 10 تا 20 عدد 30 تا 50 عدد 60 تا 100عدد 150 تا 200 عدد
سوزنی 15.000 ت 13.000 ت 11.000 ت 8.000 ت

1)پیکسل سنجاقی

پیکسل سایز44 میلی متر 10 تا 20 عدد 30 تا 50 عدد 60 تا 100عدد 150 تا 200 عدد
سوزنی 15.000 ت 13.000 ت 11.000 ت 8.000 ت

2.پیکسل مگنتی

پیکسل مگنتی را به عنوان یک وسیله به یخچال یا وسایل دیگر متصل می کنند تا به فضای موجود زیبایی دهد. این پیکسل در دو سایز 44 و 58 میلی متر قابل تولید است. حداقل تعداد سفارش این پیکسل ها 10 عدد می باشد و زمان تحویل آن 2 الی 3 روزکاری می باشد.

2)پیکسل مگنتی

پیکسل سایز44 میلی متر 10 تا 20 عدد 30 تا 50 عدد 60 تا 100عدد 150 تا 200 عدد
مگنتی 18.000 ت 16.000 ت 14.000 ت 11.000 ت

2)پیکسل مگنتی

پیکسل سایز44 میلی متر 10 تا 20 عدد 30 تا 50 عدد 60 تا 100عدد 150 تا 200 عدد
مگنتی 18.000 ت 16.000 ت 14.000 ت 11.000 ت

3.پیکسل سرکلیدی

از جدیدترین انواع پیکسل و سرکلیدی می باشد. شما می توانید به راحتی طرح دلخواهتون رو به یک سرکلیدی پیکسلی تبدیل کنید و آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود هدیه دهید تا با همراه داشتن همیشگی آن با خود برای سالیان زیاد به یاد شما باشند و برای سفارش مجدد به شما مراجعه کنند.

3)پیکسل سرکلیدی

پیکسل سایز44 میلی متر 10 تا 20 عدد 30 تا 50 عدد 60 تا 100عدد 150 تا 200 عدد
سرکلیدی 20.000 ت 18.000 ت 17.000 ت 16.000 ت

3)پیکسل سرکلیدی

پیکسل سایز44 میلی متر 10 تا 20 عدد 30 تا 50 عدد 60 تا 100عدد 150 تا 200 عدد
سرکلیدی 20.000 ت 18.000 ت 17.000 ت 16.000 ت

نمونه کارهای پیکسل

مراحل تولید پیکسل

ابتدا طرح ها را با چاپگرهای جوهرافشان با کیفیت بالا (CMYK دیجیتال) چاپ می کنیم سپس آن را در دستگاه کاتر قرار می دهیم تا به صورت دایره ای برش دهیم و در ادامه کاغذ را روی پیکسل قرار می دهیم و سپس یک لایه سلفون و بعد در دستگاه می زاریم همچنین در سمت دیگر دستگاه سنجاق یا مگنت را قرار می دهیم سپس پیکسل ها را با دستگاه می زنیم.

قیمت پیکسل

پیکسل ها بلافاصله تبدیل به یک شکل تبلیغات ارزان و مرسوم شدند. قیمت پیکسل به عوامل مختلفی همچون سایز، تعداد، نوع و... دارد. همچنین شما می توانید در ادامه، جدول لیست قیمت پیکسل ها را ببینید. برای مشاوره و ثبت سفارش پیکسل، هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

پیکسل دخترانه

یکی از هدایایی که می توانید در روز دختر هدیه دهید پیکسل با طرح انیمیشنی یا حتی با عکس دختر است. شما می توانید طرح دلخواه خودتون رو انتخاب کنید و چاپ آن را به ما بسپارید تا یک هدیه ماندگار برای شما بسازیم. این پیکسل های دخترانه را می توانید به در روز تولید یا روز دختر به دختر موردعلاقه خود هدیه دهید و او را هیجان زده کنید. فقط کافیست طرح خود را ارسال کنید تا پیکسل شما را تولید کنیم.

پیکسل مذهبی

برای اعیاد، عزاداری ها،گروه سرود مذهبی یا یک مناسب مذهبی می توانید طرح مناسب آن روز را طبق سلیقه خود انتخاب کنید و برای ما ارسال کنید تا آن را به صورت اختصاصی برای شما تولید کنیم. بنابراین شما می توانید این پیکسل ها را به پیراهن، مقنعه یا چادر خود وصل کنید و در این مراسم ها شرکت کنید.

پیکسل لباس

پیکسل یکی از کاربردی ترین و پرمصرف ترین وسایلی است که در هر مراسم مهم، نمایشگاه ها یا حتی جمع های دوستانه استفاده می شود. در مراسم و نمایشگاه های مهم برای نشان دادن یکپارچگی و اتحاد اعضا استفاده می شود و در جمع های دوستانه برای زیباتر کردن و یادگاری بسیار کار به یادماندنی می باشد. این پیکسل ها را می توانید در دو سایز 44 و 58 میلی متر سفارش دهید و طرح دلخواه خود را بر روی آن چاپ کنید. برای سفارش پیکسل دلخواه خود هم اکنون می توانید از طریق شبکه های اجتماعی طرح خود را ارسال کنید.

خرید پیکسل ارزان قیمت

یکی از عواملی که باعث می شود پیکسل بسیار پرفروش و محبوب باشد، قیمت پایین آن است. همه افراد از کوچک تا برگسال می توانند طرح دلخواه خود را مانند شخصیت محبوب خود، نوشته موردعلاقه یا حتی لوگو شرکت خود را بر روی آن چاپ کنند. شما می توانید ارزان ترین و به صرفه ترین قیمت پیکسل را در پینک گرافیک جستجو کنید. هم اکنون طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان، پیکسل خود را داشته باشید. این پیکسل ها هم می توانید با سنجاق به لباس یا کیف خود وصل کنید یا حتی با مگنت به یخچال خود متصل کنید.

خرید پیکسل در اصفهان

پیکسل می تواند به عنوان یک سنجاق سینه یا حتی یک هدیه تبلیغاتی تاثیرگذار برای شما کارایی داشته باشد. با چاپ اسم پرسنل بر روی آن به عنوان اتیکت سینه و یک سرکلیدی با لوگو خود به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بهترین گزینه برای هر کسب و کاری می باشد. پینک گرافیک ارائه دهنده انواع پیکسل در اصفهان می باشد. برای مشاوره و ثبت سفارش از طریق واتساپ، تلگرام و ایتا با ما در ارتباط باشید.

چاپ فوری پیکسل

زمان تحویل پیکسل بسیار بستگی به تعداد آن دارد، هر چقدر تعداد بالاتر زمان تحویل آن بیشتر است اما اگر برای تحویل پیکسل خود بسیار عجله دارید ما می توانیم هر تعدادی که شما بخواهید با دریافت هزینه بیشتر در زمان کمتری، پیکسل های شما را تحویل دهیم. برای سفارش پیکسل فوری خود هم اکنون طرح خود را برای ما ارسال کنید و تعداد مدنظر خود را ذکر کنید تا کارشناسان ما قیمت نهایی را به شما اعلام کنند و در نهایت سفارش خود را ثبت کنید.

پیکسل نمایشگاه

اگر یک نمایشگاه فوری داشتید و زمانی برای تولید بج سینه نداشتید باید به شما پیشنهاد دهیم که از پیکسل استفاده کنید که می توانید یا فقط لوگو خود را چاپ کنید یا اینکه هم لوگو و هم اسم پرسنل را بر روی آن چاپ کنید که یکپارچه و متحد به نظر بیایید. برای اتصال این پیکسل ها به لباس یک سنجاق در پشت پیکسل ها وجود دارد که می توانید به راحتی آن را به لباس، کت، مانتو و مقنعه متصل کنید. لوگو خود را برای ما ارسال کنید تا پیکسل شرکت خود را در کمترین زمان به شما تحویل دهیم.

خرید پیکسل طرح دلخواه

شما می توانید به آسانی هر طرحی که خواستید را پیکسل کنید و آن را در هر ماکن و زمانی استفاده کنید. پیکسل می تواند از لوگو شرکت شما برای شرکت در یک همایش باشد یا یک طرح خانوادگی برای چسباندن به درب یخچال باشد تا آن را یادگاری داشته باشید. هیچ محدودیتی برای چاپ پیکسل وجود ندارد. هم اکنون طرح خود را از طریق تلگرام، واتساپ یا ایتا ارسال کنید تا پیکسل موردعلاقه شما را تولید کنیم.

خرید پیکسل فوتبالی

یکی از پرطرفدارترین ورزش های امروزی فوتبال است که مردم سرتاسر جهان آن را تماشا می کنند و بسیار به آن علاقه دارند. در این میان بازیکنان فوتبالی هستند که با بازی بسیار ماهرانه و زیبای خود طرفدارانی در جهان دارند و این باعث می شود این طرفداران طرح بازیکن موردعلاقه خود را همیشه همراه خود داشته باشند. شما می توانید به راحتی عکس بازیکن موردعلاقه خود را برای ما ارسال کنید تا آن را به یک پیکسل زیبا تبدیل کنیم تا شما آن را همیشه همراه خود داشته باشید با متصل کردن آن به لباس یا به کیف.

قیمت پیکسل خام

برای همکاران و کسانی که دستگاه پیکسل دارند و خود پیکسل تولید می کنند هم می توانیم پیکسل خام به آن ها ارائه دهیم تا طرح خود را تولید کنند. قیمت پیکسل خام به نوع، سایز و تعداد آن بستگی دارد. برای استعلام قیمت پیکسل خام می توانید از طریق راه های ارتباطی، قیمت محصول موردنظر خود را بپرسید. پینک گرافیک ارائه دهنده انواع پیکسل خام در اصفهان می باشد.

سوالات متداول خرید پیکسل

حداقل تعداد سفارش پیکسل ها چه تعداد است؟

حداقل تعداد پیکسلی که می توانید سفارش دهید 10 عدد می باشد

زمان تحویل پیکسل ها چند روزکاری می باشد؟

به طور معمول 3 الی 4 روزکاری اما اگر برای تحویل آن عجله داشته باشید با دریافت هزینه بیشتر، پیکسل ها در مدت یک روزکاری به شما تحویل داده می شود.

پیکسل ها چه سایزهایی دارند؟

پیکسل ها در دو سایز 44 و 58 میلی متر موجود می باشد. همچنین در دو نوع سنجاقی و مگنتی قابل سفارش می باشد.

چرا باید برای سفارش پیکسل، پینک گرافیک را انتخاب کنم؟

دلیل اینکه باید برای سفارش پیکسل، پینک گرافیک را انتخاب کنید شامل قیمت ارزان، کیفیت عالی و تحویل به موقع می باشد.

چگونه باید سفارش خود را ثبت کنم؟

برای سفارش پیکسل نیازی به مراجعه حضوری نیست شما می توانید از طریق واتساپ، تلگرام و ایتا سفارش خود را به صورت آنلاین و راحت ثبت کنید و در زمان مقرر آن را از ما تحویل بگیرید.

جنس پیکسل ها چیست؟

جنس پیکسل های ما از پلاستیک فشرده می باشد که با بالاترین کیفیت، تولید و در سراسر کشور توزیع می شود.

آیا پیکسل به صورت خام و عمده فروش دارید؟

بله، همکاران عزیز برای خرید پیکسل خام و عمده هم اکنون می توانند با ما همکاری کنند.