چاپ برگه یادداشت در اصفهان

از برگه یادداشت به عنوان یک برنامه ریز کامل استفاده کنید یا فقط کاغذ یادداشت برداری روزانه شما باشد. برگه یادداشت در سایز، جنس و اشکال مختلف قابل سفارش است که می توانید طبق برند خود آن را سفارشی سازی و چاپ کنید و در نهایت به عنوان استفاده برای یادداشت های روزانه خود یا هدیه دادن به مشتریان محبوبتان از آن استفاده کنید.

انواع برگه یادداشت

3.

3)برگه یادداشت کرافت

یکی از فانتزی ترین انواع جنس کاغذ به دلیل رنگ کاهی مانند آن است که حس سنتی و فانتزی به کار می دهد. همچنین می توانید به صورت رنگی و تک رنگ بر روی آن چاپ کنید. می تونید در سایزهای مختلف شامل A5، A6 و 10*10 سانتی متر یا سایزهای دلخواه خود برگه یادداشت چاپ کرد. حداقل تعداد سفارش برگه یادداشت 1000 عدد می باشد و زمان تحویل آن 3 روزکاری می باشد. همچنین می توانید انتخاب کنید که یادداشت ها دارای سرچسب باشد یا نه.

2.

2)برگه یادداشت تحریر 100 گرم

این جنس گرماژ بالاتری نسبت به تحریر 80 گرم دارد و چاپ بر روی آن نسبتا بهتر خواهد شد و هزینه آن نسب به تحریر 80 گرم گران تر می باشد. همچنین می توانید به صورت رنگی و تک رنگ بر روی آن چاپ کنید. می تونید در سایزهای مختلف شامل A5، A6 و 10*10 سانتی متر یا سایزهای دلخواه خود برگه یادداشت چاپ کرد. حداقل تعداد سفارش برگه یادداشت 1000 عدد می باشد و زمان تحویل آن 3 روزکاری می باشد. همچنین می توانید انتخاب کنید که یادداشت ها دارای سرچسب باشد یا نه.

1.

1)برگه یادداشت تحریر 80 گرم

یکی از پراستفاده ترین جنس برگه یادداشت تحریر 80 گرم می باشد که می توانید به صورت رنگی و تک رنگ بر روی آن چاپ کنید. همچنین می توانید در سایزهای مختلف شامل A5، A6 و 10*10 سانتی متر یا سایزهای دلخواه خود برگه یادداشت چاپ کرد. حداقل تعداد سفارش برگه یادداشت 1000 عدد می باشد و زمان تحویل آن 3 روزکاری می باشد. همچنین می توانید انتخاب کنید که یادداشت ها دارای سرچسب باشد یا نه.

چاپ کاغذ یادداشت چسب دار

یکی از ضروری ترین نیاز هر شرکت و سازمان بزرگ برگه یادداشت برای نوشتن و یادآوری کارهای روزانه است. اگر برگه های یادداشت با برند و اطلاعات شما چاپ شود برای مشتری و مخاطب شما بسیار جذاب است. دربالای همه برگه های یادداشت چسب شده است که به یکدیگر متصل شوند و به برگه ها نظم دهند.

چاپ دفتر برنامه ریزی

برای منظم شدن و روتین شدن روال زندگی خود می توانید کارهای روزانه خود را که باید انجام دهید درون دفتر برنامه ریزی یادداشت کنید و به ترتیب آن ها را انجام دهید سپس آن ها را تیک بزنید. خواهید دید که در انتهای روز حس بهتری نسبت به خود و کارهایتان دارید زیرا کارهای خود را به صورت برنامه ریزی شده و مرتب انجام داده اید.

چاپ یادداشت a6

اگر برای پیدا کردن سایز برگه یادداشت خود سردرگم هستید باید گفت که سایز a6 یکی از پرمصرف ترین سایزهای یادداشت است. سایز یادداشت a6 به ابعاد 10.5*14.8 سانتی متر می باشد. حداقل تعداد سفارش یادداشت 1000 عدد می باشد که با جنس تحریر 80 گرم و به صورت تک رنگ یا تمام رنگی چاپ می شود. پینک گرافیک ارائه دهنده انواع برگه یادداشت در اصفهان می باشد.

چاپ دفتر یادداشت سیمی

شاید فکر کنید که یادداشت فقط برای یادداشت کارهای روزانه باشد اما شما می توانید با سفارشی سازی آن، یک دفترچه با برند خود را به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان وفادار و محبوب خود هدیه دهید. دفترچه یادداشت را می توانید در سایز و جنس های مختلف طراحی و چاپ کنید. پینک گرافیک، طراحی و چاپ انواع دفترچه در اصفهان را انجام می دهد.

برگه یادداشت تبلیغاتی

اگر در نمایشگاه، سمینار یا یک جلسه کاری مهم شرکت می کنید می توانید یک سری یادداشت با برند خود به مخاطبان خود هدیه دهید تا با استفاده روزانه از آن هر روز شما را به یاد آورند و این باعث می شود برای سفارش محصول موردنظر، شرکت شما را انتخاب کنند. بنابراین علاوه بر اینکه در ذهن مشتری ماندگار می شوید باعث فروش شگفت انگیز محصول خود می شوید. همچنین می توانید برای بهتر کردن هدیه خود یک خودکار تبلیغاتی با چاپ برند خود بر روی آن در نهایت قراردادن خودکاردر کنار دفترچه آن را به مشتریان خود هدیه دهید به این ترتیب شما مخاطب را از همه نظر تحت سلطه خود دارید.

جلد کاغذ یادداشت

یکی از نکات مهم هر کاغذ یادداشت جلد آن است البته بعضی از برگه های یادداشت جلد ندارند اما برای زیباترکردن آن می توانید از جلد استفاده کنید که برند و اطلاعات خود را روی آن چاپ کنید. به طور معمول جنس جلد از گلاسه یا papco می باشد که شما باید باتوجه به سلیقه و بودجه خود آن را انتخاب وسفارشی سازی کنید. گلاسه ها در گرماژهای مختلفی می باشد اما به صورت روتین گلاسه 250 یا 300 گرم چاپ می کنند و جنس صفحات داخلی تحریر 80 گرم می باشد که تعداد صفحات آن 50 برگ می باشد.

اندازه کاغذ یادداشت

تولید برگه یادداشت بدون محدودیت سایز هست. به طور معمول یادداشت در سایزهای A5 و A6 چاپ می شود اما شما می توانید در هر سایزی که مدنظرتان بود یادداشت های سفارشی با برند خود را چاپ کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که یادداشت یا دارای سرچسب باشند یا فنر. طراحی و چاپ انواع یادداشت به صورت تخصصی توسط پینک گرافیک در اصفهان انجام می شود. هم اکنون برای مشاوره و ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

طراحی برگه یادداشت

طراحی برگه یادداشت باید بسیار حرفه ای و جذاب باشد تا مخاطبان از یادداشت درون آن لذت ببرند. بنابراین باید سعی کنید بهترین طراحی را برای آن انجام دهید. در هنگام طراحی برگه یادداشت به این نکات توجه فرمایید: تا حد امکان ساده طراحی کنید، فقط لوگو و اطلاعات تماس را درون آن قرار دهید و سعی کنید از خط، نقطه چین یا صفحه شطرنجی در طرح خود استفاده کنید. پینک گرافیک به طور تخصصی طراحی برگه یادداشت در اصفهان را انجام می دهد. برای مشاوره و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

چاپ یادداشت اصفهان

البته، برگه یادداشت را می توان برای خیلی بیشتر از یادداشت موارد روزانه که باید به خاطر بسپارید استفاده کرد. آنها برای اهداف مدرسه و مطالعه، سازماندهی خود در یک زمان پر استرس، برنامه ریزی یک رویداد بزرگ و موارد دیگر عالی هستند. اگر به دنبال یک شرکت متخصص و حرفه ای در زمینه چاپ یادداشت با برند خود در اصفهان دارید، پینک گرافیک بهترین گزینه برای سفارش شما می باشد. هم اکنون می توانید از طریق واتساپ، تلگرام، ایتا با ما در ارتباط باشید تا بهترین ها را به شما ارئه دهیم.

قیمت طراحی دفترچه یادداشت

طراحی دفترچه بسیار در نگاه اول یک مخاطب یا مشتری مهم و تاثیرگذار است. بنابراین سعی کنید بهترین طرح ها را برای یادداشت خود انتخاب کنید تا بهترین بازخورد را از مشتری دریافت کنید. قیمت طراحی دفترچه یادداشت بستگی به طرح دارد. بنابراین می توانید برای مشاوره در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سفارش دفترچه یادداشت

می توان گفت دفترچه تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات برند شما می باشد. همچنین شرکت های کوچک و نوپا می توانند از این هدیه تبلیغاتی به صرفه به نحو احسنت استفاده کنند و آن را به مشتریان خود هدیه دهند که علاوه بر ماندگاری در ذهن مشتری باعث می شود تاثیر بسیار ویژه ای بر مخاطب خود بگذارید. بنابراین یک لحظه هم برای سفارش دفترچه برند خود صبر نکنید و هم اکنون با یک هزینه کم باعث فروش فوق العاده خود شوید. برای مشاوره و ثبت سفارش دفترچه برند خود هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم.

انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت های تبلیغاتی دارای تنوع بالایی می باشد چه از نظر اندازه، جنس و نوع چاپ. بنابراین اگر برای انتخاب بهترین دفترچه برای برند خود سردرگم هستید پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید تا بهترین گزینه را به شما ارائه دهند که بهترین بازخورد را از مخاطب خود دریافت کنید.

قیمت دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت برای هر فردی بسیار ضروری می باشد تا کارهای روزانه و مهم خود را درون آن یادداشت کند. قیمت دفترچه یادداشت به عوامل مختلفی همچون سایز، جنس جلد، جنس صفحات، تعداد رنگ چاپی، تعداد صفحات دفترچه و تعداد آن بستگی دارد. برای مشاوره در زمینه انتخاب بهترین دفترچه برای برند خود می توانید اطلاعات دفترچه دلخواه خود را ارسال کنید تا قیمت آن به شما اعلام گردد.

چاپ برگه یادداشت

برگه یادداشت باید بر روی میز هر کارمند و همراه آن باشد تا کارها و نیازهای روزانه خود را درون آن یادداشت کند که آن را همیشه همراه خود داشته باشد و باعث یادآوری کارها به او شود. برگه یادداشت دارای جنس های مختلفی می باشد که شامل تحریر80 گرم، تحریر 100 گرم و کرافت می باشد. این برگه های یادداشت در سایزهای مختلف طراحی و تولید می شود که می توانید سایز دلخواه خود را انتخاب و سفارشی سازی کنید.

سوالات متداول چاپ لیوان سرامیکی

حداقل تعداد سفارش چاپ روی لیوان چقدر است؟

شما می توانید یک عدد لیوان هم سفارش دهید

آیا محدودیتی برای چاپ طرح روی لیوان هست؟

خیر شما می توانید بدون محدودیت طرح خود را به صورت تمام رنگی و بالاترین کیفیت چاپ کنید

زمان تحویل چاپ روی لیوان چقدره؟

زمان تحویل چاپ روی لیوان، یک روزکاری می باشد.

آیا با بالارفتن تعداد سفارش هزینه کاهش پیدا می کند؟

بله، اگر تعداد سفارش از ده عدد بیشتر شود هزینه هر لیوان کمتر می شود.

بسته بندی لیوان ها چیست؟

لیوان ها درون یک جعبه مقوایی قرار می گیرد تا از شکستن و آسیب دیدن آن جلوگیری شود.

آیا لیوان ها را بشوریم طرح روی آن ها پاک می شود؟

باید از آن به خوبی مراقبت شود. توصیه می شود این لیوان ها را درون ماشین ظرفشویی قرار ندهید. باید گفت به مرور زمان در طی 2 الی 3 سال این امکان وجود دارد که طرح روی لیوان، کم کم محو می شود.

سایز لیوان های سرامیکی چقدر است؟

به صورت تقریبی، ارتفاع لیوان 9.5 سانتی متر و قطر دهنه لیوان 11 سانتی متر می باشد.

نوع چاپ روی لیوان چیست؟

نوع چاپ روی لیوان را چاپ مستقیم یا سابلیمیشن می گویند. که طرح به صورت مستقیم و از طریق حرارت روی لیوان چاپ می شود. میتوان گفت که چاپ سابلیمیشن یکی از بهترین انواع چاپ روی اجسام می باشد.

چگونه میتوانم لیوان سرامیکی سفارش دهم؟

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی شامل واتساپ و تلگرام ، طرح موردنظر خود را برای ما ارسال کنید تا ما آن را بر روی لیوان دلخواه شما چاپ کنیم.

جنس لیوان ها چیست؟

جنس این لیوان ها سرامیکی می باشد.