آموزشی

13ایده خلاقانه برای طراحی پست اینستاگرام

13ایده خلاقانه برای طراحی پست اینستاگرام

ایجاد یک استایل اینستاگرام شیک و منسجم مستلزم داشتن استعدادهای طراحی است که ممکن است نداشته باشید. اگر از طرح‌بندی‌های یکسانی برای پست‌های مختلف استفاده کنید، زمان کارآمدتری برای ایجاد یک استایل منسجم و زیبایی‌شناسی خواهید داشت. شما می توانید بدون زحمت تجربیات خود را ثبت کنید و تجربیات جدید خود را از طریق تصاویر شگفت انگیز تنها با چند کلیک به اشتراک بگذارید.

13 ایده طراحی پست اینستاگرام

اگر قبلاً در خشکسالی محتوا گیر کرده اید، از لیست طراحی پست اینستاگرام خود الهام بگیرید. این لیست به شما نشان می دهد که چگونه می توانید فوراً ایجاد محتوای چشم نواز در رسانه های اجتماعی را شروع کنید. ما شرط می‌بندیم مجموعه ایده‌های جذاب محتوای رسانه‌های اجتماعی ما می‌تواند مفید باشد!

1.تم با یک خط در مرکز

در پس زمینه سفید، خط در مرکز معمولاً از نقل قول تشکیل شده است. از طرف دیگر، می تواند هر رنگ یا تمی که دوست دارید باشد. همانطور که بینندگان شما پیمایش می کنند، خط آنها را هدایت می کند.

2.طراحی ردیف

این طراحی باعث می شود که به نظر برسد که گویی در حال خواندن یک مجله هستید. شما می توانید بسیار تخیلی باشید و از ابتدا تا انتها داستان بگویید.

3.سه عکس برای یک موضوع بدون تقسیم

بعد از اینکه استراتژی خود را مشخص کردید، می توانید شروع کنید به فکر کردن در مورد اینکه چه نوع محتوایی را می خواهید به اشتراک بگذارید. آیا سه (یا شش، نه یا دوازده) عکس جداگانه دارید که بخواهید با هم به اشتراک بگذارید؟ سپس، برای ایجاد یک مربع غول پیکر در حساب اینستاگرام خود، عکس های خود را به مربع 1:1 تقسیم کنید.

4.تم حاشیه های سفید و مشکی

یکی از روش‌های تمیز و واضح برای شروع تم طراحی پست اینستاگرام، استفاده از حاشیه سفید روی عکس‌هایتان است. حتی اگر عکس‌های متنوعی را در رنگ‌های مختلف به اشتراک بگذارید، فید کلی شما ثابت به نظر می‌رسد. حاشیه های سفید به جداسازی عکس های شما کمک می کند. آنها به خوراک شما اجازه تنفس می دهند.حاشیه های سفید و سیاه نیز برای برجسته کردن عکس های شما در صفحات کاوش و هشتگ اینستاگرام عالی هستند.

5.اعمال فیلتر مشابه

اگر در مورد اینکه از کجا شروع کنید چندان مطمئن نیستید، با این تم طراحی پست اینستاگرام شروع کنید: همیشه از یک فیلتر روی همه عکس‌های خود استفاده کنید. فیلتر شما مترادف با سبک شخصی شما خواهد شد. اگر به طور مداوم فیلتر یکسانی را روی همه عکس های خود اعمال کنید، مردم فورا آنها را تشخیص می دهند. ساده ترین روش برای ایجاد تم این است که همیشه از یک فیلتر استفاده کنید. وقتی کسی برای اولین بار به فید شما نگاه می کند، باعث می شود که یکپارچه تر به نظر برسد. علاوه بر این، همین فیلتر به کل فید شما حالتی می دهد.

6.استفاده از رنگ های پاستیلی

مانند ایده یک رنگ، استفاده از یک پالت تک رنگ برای خوراک خود، مانند پاستل، ممکن است مفید باشد. به ویژه پاستل ها که اغلب برای تزئین تخم مرغ های عید پاک یا کیک های کوچک استفاده می شوند، ظاهری کودکانه و شاد دارند. آنها همچنین جذاب و غیرمنتظره هستند.

7.استفاده از فقط متن

همه ما قدردان این هستیم که هزار کلمه ارزش هزار عکس را دارد، اما یک نقل قول خوب طراحی شده چند عکس ارزش دارد؟ اگر می خواهید از ایده های طراحی پست اینستاگرام برای انتشار موثرترین و آسان ترین اطلاعات ممکن استفاده کنید، طراحی فقط متن می تواند برای شما مفید باشد. این ایده طراحی پست اینستاگرام به لطف رنگ های زنده و متن هایلایت شده در ساختار شبکه اینستاگرام و به عنوان یک پست یکباره در فید جذاب است.

8.تم با زمینه سفید

ساده می تواند خیره کننده باشد. درک این نکته مهم است که چسبیدن به تم سفید یک روش زندگی است. نور زیادی مورد نیاز است (نور طبیعی بهترین است). برای اینکه تصاویر خود را برجسته کنید، باید اطراف خود را با رنگ سفید احاطه کنید. اگر از قبل مقدار زیادی رنگ سفید در خانه خود دارید، این تم برای کنار هم قرار دادن آن بسیار جذاب خواهد بود.

9.سبک تکرار

این سبک از طراحی پست اینستاگرام با تکرار، تمیز و جالب به نظر می رسد و به این معنی است که کاربران همیشه یکی از پست های شما را هنگام حرکت در فید خود تشخیص می دهند. در نظر بگیرید که چگونه می توانید از تکرار مشابه در پست های خود برای ایجاد یک تصویر برند متمایز استفاده کنید.

10.با یک پازل به مخاطب خود استراحت دهید

ما اغلب در زندگی‌مان آنقدر مشغول هستیم و از چیزی به چیز دیگری عجله می‌کنیم که روال‌های مراقبت از خود را می‌توان به مرحله‌ی اصلی کاهش داد. به جای پست کردن عکس معمولی، عکسی بسازید که مخاطبانتان کمی مکث کنند و کمی فکر کنند.

11.یک چالش تکراری را قبول کنید

این می تواند یک اتفاق روزانه، هفتگی یا حتی ماهانه باشد. این به شما بستگی دارد که هر چند وقت یکبار می خواهید با چالش مقابله کنید. برای اجرای این امر، باید یا چالش های از پیش موجود را جستجو کنید یا چالشی را ایجاد کنید که برای برند شما منطقی باشد. برای برندها، همچنین می‌توانید قالب چالشی را انتخاب کنید که مخاطبانتان را تشویق به مشارکت و ارسال برداشت خود از چالش عکس کند. همچنین می توانید از هشتگ های منحصر به فرد اینستاگرام برای افزایش تعامل با چالش خود استفاده کنید.

12.تیزرهای محصول را اضافه کنید

آیا محصولات یا خدمات جدیدی را در اینستاگرام راه اندازی می کنید؟ به جای اعلام مستقیم یک محصول جدید، از استوری ها و پست ها برای جلب علاقه استفاده کنید. از طریق عکس‌های تیزر، ویدیوها و برچسب‌های سوال، انتظار ایجاد کنید. برای ایجاد تبلیغات نیازی به ایجاد پست های مرموز ندارید. برای زمان انتشار محصولات، با اینفلوئنسرها همکاری کنید تا در مورد ویژگی های جدید صحبت کنید. در استوری ها، می توانید از نظرسنجی یا برچسب سوال برای ایجاد تعامل با فالوورهای خود استفاده کنید. آن را به بازی حدس زدن تبدیل کنید و به اولین پاسخ دهندگان صحیح جایزه بدهید.

13.پخش ویدئوهای آموزشی زنده

راه های زیادی برای نزدیک شدن به یک ویدیوی زنده وجود دارد و این واقعاً به شما بستگی دارد که بهترین مناسب برای برند شما چیست. رایج ترین رویکردهای ویدئویی زنده شامل پخش رویدادها و انجام مصاحبه است. با انجام یک ویدیوی زنده آموزشی، انتظارات را تغییر دهید.

چگونه پست های اینستاگرام را طراحی کنیم؟

ما در این پست به شما نشان خواهیم داد که چگونه برای اینستاگرام تولید و برنامه ریزی کنید، همراه با چند ایده خلاقانه برای طراحی پست اینستاگرام. ایجاد دسته ای از محتوا استرس ما را از بین می برد و به ما اجازه می دهد تا روی جنبه های دیگر کسب و کار خود تمرکز کنیم. در این صورت، زمان بندی پست های آماده شده می تواند بهترین حرکت بعدی باشد. اگر در مورد طراحی پست و استوری اینستاگرام خود اطلاعات کافی و لازم را ندارید کارشناسان ما هم اکنون می توانند شما را در انتخاب بهترین طرح راهنمایی کنند تا شما بهترین ها را در پیج اینستاگرام خود منتشر و ارائه کنید. پینک گرافیک مرجع تخصصی طراحی و چاپ انواع محصولات در اصفهان می باشد.

ساخت پست جذاب اینستاگرام

مدیریت اکانت برند اینستاگرام کار آسانی نیست. این یک شعبده بازی مداوم از ارسال در زمان مناسب، درگیر شدن در پرواز و ارائه ایده های جدید برای شکست دادن الگوریتم است. نیازی نیست آنچه را که برای شما مفید است شکست دهید، اما اگر به کمی الهام بیشتر برای تازه کردن بازاریابی اینستاگرام خود نیاز دارید، همیشه ایده خوبی است که انواع جدیدی از پست ها و استوری های اینستاگرام را امتحان کنید.

ایده برای کاور پست اینستاگرام

کاور پست اینستاگرام بسیار در جذب مخاطب موثر است بنابراین باید در هنگام طراحی کاور پست به چند نکته مهم توجه کنید 1.از عنوان های جذاب استفاده کنید| 2. از رنگ های متناسب با برند و جذاب استفاده کنید| 3. از تصاویر باکیفیت و جذاب استفاده کنید. با در نظر گرفتن این نکات بهترین کاور را طراحی و در صفحه خود در اینستاگرام منتشر کنید تا مخاطب بلافاصله با دیدن آن بدون شک بر روی آن کلیک کند و محتوای شما را مشاهده کند و حتی وادار شود که برای شما کامنت بگذارد یا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارد. پینک گرافیک مرجع تخصصی طراحی انواع پست اینستاگرام، استوری اینستاگرام و کاور پست اینستاگرام در اصفهان آماده مشاوره و سفارش در این زمینه می باشد تا شما بهترین ها را داشته باشید.

نتیجه گیری

هنگام ساخت یک تم اینستاگرام، باید پست‌ها را از قبل برنامه‌ریزی کنید تا ببینید که چگونه با هم هماهنگ می‌شوند، درست مانند قطعات پازل. هر قسمت از محتوا باید مضمون کلی را تکمیل کند. به دلایل زیادی، از جمله اطمینان از آپلود طیف متنوعی از محتوا و در زمان مناسب، برنامه‌ریزی زودتر از موعد برای پست‌های اینستاگرام بسیار مهم است. با الگوریتم همیشه در حال تغییر اینستاگرام، ارائه ایده های جدید پست اینستاگرام می تواند یک چالش باشد. ما امیدواریم که این ایده ها به شما در مورد رشد برندتان کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *