آموزشی

7سایت کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت

7سایت کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت

آیا می خواهید بدانید که چگونه می توانید اندازه تصاویر خود را بدون کاهش کیفیت آنها کاهش دهید؟ شما جای درست آمده اید. هرچه تصاویر بزرگ‌تری داشته باشید، از پهنای باند و فضای بیشتری استفاده خواهید کرد که می‌تواند به یک مشکل واقعی برای عملکرد تبدیل شود. حتی گوگل می گوید که باید تصاویر خود را برای سرعت صفحه با اندازه مناسب آنها بهینه کنید.پینک گرافیک در این مقاله، تکنیک‌هایی را به اشتراک می‌گذارد که به شما کمک می‌کند تا اندازه تصویر را بدون از دست دادن کیفیت آن کاهش دهید. راه‌حل‌هایی که ما ارائه می‌دهیم برای پیاده‌سازی بسیار آسان هستند و به شما کمک می‌کنند تا مقداری فضای سرور را آزاد کنید و سرعت بارگذاری صفحه خود را در کمترین زمان ممکن افزایش دهید.

معرفی 7سایت کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت

در این قسمت با بهترین سایت های رایگان دانلود آیکون آشنا خواهید شد.

1.TinyPNG

TinyPNG یک کاهش‌دهنده اندازه عکس آنلاین با یک کلیک است که از تکنیک‌های فشرده‌سازی قدرتمند برای کاهش اندازه تصاویر استفاده می‌کند. TinyPNG فقط فایل های تصویری را به صورت انتخابی و بدون از دست دادن کیفیت کاهش می دهد، که راهی موثر برای کاهش اندازه فایل است.

2.imagesmaller

imagesmaller فشرده سازی تصاویر PNG، JPG، JPEG، GIF، TIFF به صورت آنلاین به صورت رایگان. حجم فایل تصویر را تا 90% بدون از دست دادن کیفیت کاهش دهید. فقط تصویری را که می خواهید فشرده کنید (حداکثر 50 مگابایت) انتخاب کنید و چند ثانیه صبر کنید. فشرده سازی تصاویر برای بهینه سازی سرعت بارگذاری صفحه وب سایت و بهبود امتیاز سئوی وب سایت شما توصیه می شود. این سرویس فشرده سازی تصویر آنلاین می تواند به شما کمک کند تا اندازه فایل هر تصویر را مستقیماً از مرورگر وب خود کاهش دهید، به سادگی تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید

3.Compress Now

Compress Now یک ابزار بهینه‌ساز تصویر عالی است که به شما امکان می‌دهد سه نوع از رایج‌ترین انواع فایل‌های تصویری را فشرده کنید: JPG، GIF و PNG. این سایت دارای چند ویژگی مفید دیگر است، از جمله این واقعیت که به شما امکان می دهد درجه ای را که می خواهید تصویر آپلود شده خود را فشرده کنید، انتخاب کنید. حداکثر اندازه فایلی که می توانید آپلود کنید 9 مگابایت = 9000 کیلوبایت است.

4.JPEG Optimizer

JPEG Optimizer را فقط با استفاده از تنظیمات پیش‌فرض، توانستم تصویر را تقریباً به نصف اندازه اصلی آن فشرده کنم و کیفیت آن به وضوح تفاوتی نداشت. در صورت تمایل می توانید حداکثر اندازه تصویر (پیش فرض 4 مگابایت) را نیز تعیین کنید و ابعاد آن را تغییر دهید. هنگامی که ابزار تصویر را فشرده می کند، می توانید آن را دانلود کرده و در هر جایی که نیاز دارید از آن استفاده کنید.

5.Optimizilla

یکی دیگر از ابزارهای بهینه‌سازی تصویر آسان برای فشرده‌سازی فرمت‌های JPEG، GIF و PNG. اگر Optimizilla را انتخاب کنید، می توانید حداکثر 20 تصویر آپلود کنید. این ابزار هر تصویر را به صف اضافه می کند و آن را به صورت خودکار از طریق بهینه سازی فشرده می کند. خوب است که می توانید تمام تصاویر فشرده شده را در یک اسلایدر ببینید و وضعیت آنها را در طول فرآیند بهینه سازی بررسی کنید. می توانید ببینید که هر تصویر با چند درصد فشرده شده است و تصاویری را که نمی خواهید ذخیره کنید حذف کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های خوب این است که اگر از سطح فشرده‌سازی پیش‌فرض راضی نیستید، می‌توانید روی هر تصویری در نوار لغزنده کلیک کنید، سپس به پایین بروید تا پیش‌نمایش و کیفیت آن را به صورت دستی تغییر دهید.

6.JPEG.io

برای تبدیل تصاویر با هر فرمتی به JPEG، می توانید JPEG.io را امتحان کنید. نسبت به اکثر ابزارهای بهینه ساز تصویر آنلاین، انواع بیشتری از تصاویر را مدیریت می کند. برای استفاده از آن، فایل‌های PNG، GIF، SVG یا حتی PSD خود را کشیده و در وب‌سایت آن‌ها آپلود می‌کنید. ابتدا این ابزار تصاویر را به JPEG تبدیل می کند و سپس آنها را قبل از بازگرداندن تصاویر به شما فشرده می کند. این ابزار همچنین می‌تواند فایل‌های تصویری را از Google Drive یا Dropbox شما دریافت کند و فایل‌های JPEG بهینه‌شده را در یک آرشیو فشرده به شما بازگرداند.

7.Compressor.io

اگر به دنبال سطوح بالایی از فشرده‌سازی هستید که می‌تواند صدها کیلوبایت را ذخیره کند، به Compressor.io نگاهی دقیق بیندازید. می تواند اندازه فایل را نزدیک به 90٪ کاهش دهد. این تصاویر JPEG و PNG را بدون از دست دادن پیکسل فشرده می‌کند و برای انواع فایل‌های دیگر فشرده‌سازی با اتلاف را انجام می‌دهد. با این حال، حجم فایل نمی تواند بیش از 10 مگابایت باشد. یک نوار لغزنده جالب به شما امکان می دهد تصاویر اصلی و بهینه شده را در کنار یکدیگر مقایسه کنید. می توانید فایل را دانلود کرده و در Google Drive یا Dropbox ذخیره کنید.

چرا تغییر اندازه تصاویر (بدون از دست دادن کیفیت) مهم است؟

تصور کنید دو فروشگاه آنلاین یک جفت کفش را می فروشند، اما یکی دارای عکس های محصول تار است در حالی که دیگری دارای کفش های شفاف است. احتمال خرید شما از کدام فروشگاه بیشتر است؟احتمالا فروشگاه دوم در اینجا دلیل آن است.
جدای از نمایش مناسب محصول، داشتن تصاویر با فرمت مناسب در صفحه بیانگر حرفه ای بودن است. از طرف دیگر، تصاویر آشفته حاکی از فقدان شایستگی است. خریدار فکر می کند، “اگر آنها نتوانند تصاویر را به درستی دریافت کنند، آیا می توانم اطمینان داشته باشم که آنها محصولات را به درستی دریافت خواهند کرد؟”
وقتی اندازه یک تصویر را تغییر می دهید و کیفیت را قربانی می کنید، این اتفاق می افتد. مطمئناً، تصویر در بنر یا پست شما قرار می گیرد، اما به چه قیمتی؟ تصاویری باکیفیت بر عملکرد وب‌سایت تأثیر می‌گذارند. تصاویر بزرگ و با وضوح بالا ممکن است در قسمت جلویی خوب به نظر برسند، اما اندازه فایل آنها بزرگ است. این بدان معناست که مرورگرها برای بارگذاری آنها زمان بیشتری نیاز خواهند داشت که این امر زمان بارگذاری کلی وب سایت شما را افزایش می دهد.

کاهش حجم عکس آنلاین jpg

شما می توانید اندازه تصاویر خود را در زمان کمتری تغییر دهید و سرعت وب سایت خود را بهبود بخشید و در نتیجه بازدیدکنندگان خود را خوشحال کنید. شما می توانید از طریق سایت های بالا به صورت آنلاین و سریع، حجم عکس های خود را بدون افت کیفیت کاهش دهید و در هر جایی آن را استفاده کنید. تغییر اندازه تصاویر بدون از دست دادن کیفیت برای حفظ جزئیات اصلی و وضوح تصویر ضروری است. هنگام تغییر اندازه تصاویر، مطمئن شوید که نسبت تصویر را حفظ می کنید تا از تحریف تصویر جلوگیری کنید. همچنین، یک فرمت با کیفیت بالا مانند JPEG، PNG یا TIFF را برای ذخیره اندازه تصویر انتخاب کنید. در نهایت، اندازه تصویر را در دستگاه ها و پلتفرم های مختلف تست کنید تا مطمئن شوید که به درستی ظاهر می شود و کیفیت اصلی خود را حفظ می کند.

کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت آنلاین

یکی از مشکلات کاهش اندازه تصویر این است که کاهش اغلب به قیمت از دست دادن کیفیت تصویر محقق می شود. بنابراین، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توان اندازه تصویر را با حفظ کیفیت کاهش داد.تغییر اندازه عکس آنلاین به شما کمک می کند ابعاد و اندازه هر تصویر را بدون کاهش کیفیت تغییر دهید. به سادگی تصویر خود را آپلود کنید تا در عرض چند ثانیه تصویر را با پایین ترین حجم ممکن و بهترین کیفیت به شما ارائه دهد. در بالا به 7 سایت آنلاین کاهش حجم عکس اشاره شده است که می توانید از آن ها برای کاهش حجم عکس های خود استفاده کنید. مهم است که مطمئن شوید ابزاری که استفاده می کنید کیفیت تصویر را کاهش نمی دهد. بسیاری از ابزارهای رایگانی که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید، حفظ کیفیت بالا را در اولویت قرار می دهد. این را می توان در برخی از ابزارها مشاهده کرد که از شما می پرسند که می خواهید تصویر نهایی خود چه کیفیتی داشته باشد.

کم کردن حجم عکس بدون افت کیفیت در کامپیوتر

تغییر اندازه یک تصویر شامل تغییر ابعاد آن است. رایج ترین دلایل تغییر اندازه تصاویر، قرار دادن آنها در یک فضای خاص، کاهش اندازه فایل برای بارگذاری سریعتر، یا بهینه سازی آنها برای دستگاه ها یا پلتفرم های مختلف است. با این حال، تغییر اندازه تصاویر نیز می تواند منجر به از دست دادن کیفیت شود که می تواند بر ظاهر و قابلیت استفاده آنها تأثیر بگذارد. هنگامی که اندازه یک تصویر تغییر می کند، پیکسل های آن اضافه یا حذف می شوند تا ابعاد آن تنظیم شود. تغییر اندازه تصویر بدون از دست دادن کیفیت نیاز به یک رویکرد دقیق دارد تا اطمینان حاصل شود که جزئیات و وضوح تصویر اصلی حفظ می شود. برای این کار می توانید از سایت های آنلاینی که معرفی شد برای کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت استفاده کرد.

کم کردن حجم عکس بدون افت کیفیت

ابزارهای زیادی برای تغییر اندازه تصویر مانند فتوشاپ و سایت های آنلاین وجود دارد، اما ده ها ابزار برای تغییر اندازه تصاویر به صورت آنلاین و رایگان نیز وجود دارد. اگر تجربه ای ندارید، می توانید یک تغییر اندازه سریع و ساده تصویر پیدا کنید که می تواند کار را با چند کلیک انجام دهد. اگر سطح مهارت بالاتری دارید، می توانید از ابزاری استفاده کنید که گزینه های سفارشی بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *