آموزشی

معرفی 5 هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان در اصفهان

هر کالا یا محصولی که برای تبلیغ کسب و کار خود می دهید، یک هدایای تبلیغاتی است. معمولاً این محصولات حاوی برچسب آرم، نام یا شماره تلفن و آدرس وب سایت شرکتی است که آنها را به مشتریان خود می دهد. آنها معمولاً برای تبلیغ فعالیت خاصی از کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند. یک رویداد، یک محصول جدید، خدمات جدید، یک تخفیف قابل توجه و غیره. این پست مخصوص شرکت های کوچک و نوپا می باشد که می خواهند هزینه کمی برای هدایای تبلیغاتی داشته باشند و از هدایای تبلیغاتی ارزان استفاده کنند.

هدایای تبلیغاتی ارزان

در ادامه به معرفی 5 عدد از ارزان ترین هدایای تبلیغاتی ارزان میپردازیم

1.خودکار تبلیغاتی

یکی از ارزان ترین و موثرترین هدایای تبلیغاتی خودکار می باشد که همیشه استفاده می شود و در دید مخاطب است. از کسب و کارهای کوچک تا سازمان های بزرگ می توانند از خودکار به عنوان یک هدیه تبلیغاتی موثر و کاربردی استفاده کنند و آن را به مشتریان خود هدیه دهند. خودکار در انواع مختلف پلاستیکی و فلزی تولید و عرضه می شود که شما می توانید نوع خودکار را انتخاب و طرح دلخواه خود را بر روی آن چاپ کنید.

2.لیوان سرامیکی تبلیغاتی

یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی، لیوان سرامیکی است که در طرح ها و مدل های مختلف موجود است همچنین می توانید طرح دلخواه خود را بر روی آن چاپ کنید و به مشتریان خود هدیه دهید. لیوان هر روزه توسط مردم برای نوشیدنی استفاده می شود بنابراین برند شما همیشه در دید مخاطب است.

3.دفترچه تبلیغاتی

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی ارزان که می توانید به عنوان یکی از موثرترین هدایا از آن نام برد دفترچه است که برای اکثر مردم مفید و بسیار کاربردی است زیرا می توانند کارهای روزانه خود را درون آن یادداشت کنند و همیشه همراه خود دارند بنابراین برند شما را ناخودآگاه در همه جا به نمایش می گذارند.

4.جلد مدارک تبلیغاتی

از جمله وسایلی که باید همیشه همراه مردم باشد مدارک آنهاست و مرتب نگه داشتن آنها بسیار کار سختی است شما می توانید با هدیه دادن یک جلد مدارک به مشتریان خود همیشه همراه آنها باشید. این جلد مدارک علاوه بر مرتب نگه داشتن مدارک، از مفقود شدن ان جلوگیری می کند.

5.سرکلیدی

یک عضو جدانشدنی از هر شخص در هرجا کلیدها می باشد که باید همیشه همراه خود داشته باشند. حال برای مرتب نگه داشتن و گم نشدن کلیدها از سرکلیدی استفاده می شود که یک وسیله بسیار کاربردی برای هر مخاطبی است. پس شما می توانید از یک وسیله بسیار کاربردی بهترین استفاده تبلیغاتی را داشته باشید. شما می توانید برند خود را بر روی این سرکلیدی ها حک کنید تا در ذهن مخاطب بمانید.

4 دلیل برای اینکه هدایای تبلیغاتی مهم هستند

به طور کلی، ما می گوییم که هدایای تبلیغاتی به عنوان یک رسانه تبلیغاتی کارآمد برای شرکت ها عمل می کنند تا خودشان را تبلیغ کنند و بزرگتر شوند. در این بخش، چهار دلیلی که چرا هدایای تبلیغاتی ممکن است برای کسب و کار شما مهم باشند را مورد بحث قرار خواهیم داد. بیایید با اولین دلیل شروع کنیم که چرا چاپ نام شرکت شما بر روی یک ابزار رایگان، مانند کیف های حمل و نقل، موس پد سفارشی می تواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد.
1.

آگاهی از برند را افزایش دهید

اول از همه، هدایای تبلیغاتی و سایر مواردی که برای مقاصد تبلیغاتی استفاده می‌شوند، می‌توانند به کسب‌وکارهای کوچک کمک کنند تا مشتریان بالقوه جدیدی پیدا کنند. شرکت‌ها از طریق هدایای تبلیغاتی و جعبه‌هایی که با دقت طراحی شده‌اند، می‌توانند اثربخشی کمپین‌های بازاریابی خود را افزایش دهند و مشتریان جدید را از محصولات و خدمات خود آگاه کنند.چیزی که این آمار به ما نشان می‌دهد این است که یک هدایای تبلیغاتی زمانی که در یک استراتژی بازاریابی که هدف آن بهبود دسترسی و گسترش مخاطبان یک شرکت است، می‌تواند چقدر قدرتمند باشد. برای کوتاه کردن یک داستان طولانی، سعی کنید کالاهای مارک دار را به عنوان یک هدیه بازاریابی در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد مطمئن شوید که مردم با محصول شما آشنا می شوند و همچنین شانس مخاطبان را برای یادآوری برند شما پس از تعامل با آنها افزایش می دهد.

2.

با کارمندان خود ارتباط برقرار کنید

دلیل دوم اینکه چرا ما واقعاً به قدرت هدایای تبلیغاتی اعتقاد داریم این است که آنها ارتباط با کارمندان شما را تسهیل می کنند و همچنین می توانند وفاداری به برند را افزایش دهند. شکی نیست که هدایای تبلیغاتی می توانند اعتبار یک شرکت را افزایش دهند و ارتباط کارکنان با شرکتی که در هدایای شرکتی با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کند و با هدایای مفید و متفکرانه باعث می شود آنها احساس قدردانی کنند، آسان تر است. این به ما ثابت می‌کند که آیتم‌های تبلیغاتی چقدر می‌توانند کارآمد و مهم باشند تا به شرکت‌ها اجازه دهند با کارمندان خود ارتباط برقرار کنند و به آنها احساس قدردانی و ارزشمندی بدهند. بنابراین، می‌توانیم ببینیم که وقتی نوبت به کسب‌وکارها می‌رسد که قدردانی و عشق خود را به شیوه‌ای بسیار واقعی و ملموس، از طریق اقلام مارک دار نشان دهند، پتانسیل زیادی وجود دارد.

3.

حضور برند را از طریق بازاریابی مکرر برند تقویت کنید

هدایای تبلیغاتی حضور برند را از طریق بازاریابی مکرر برند تقویت می کنند. این بدان معناست که وقتی به مخاطبان خود آیتمی می‌دهید که پیام‌های شما را حمل می‌کند، آنها همچنان با شرکت شما درگیر هستند حتی زمانی که شما فعالانه با آنها در مورد آن صحبت نمی‌کنید. به این موضوع فکر کنید: شما در یک کنفرانس با کسی ملاقات می کنید و به او هدیه کنفرانس، کارت ویزیت خود یا یک لیوان سرامیکی سفارشی می دهید.وقتی کنفرانس تمام شد، آن شخص به خانه برمی گردد و همچنان بخشی از برند شما را با خود حمل می کند. این بدان معنی است که آنها محصول جدیدی خواهند داشت که مدتها پس از پایان کنفرانس، کسب و کار شما را به آنها یادآوری می کند.

4.

مخاطبان خود را درگیر و وفادار نگه دارید

دلیل چهارم اینکه چرا هدایای تبلیغاتی مهم هستند و می توانند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشند این است که می توانند به شما کمک کنند تا مخاطبان خود را درگیر و وفادار نگه دارید. دلیل این امر کاملاً ساده است و کاملاً با آنچه قبلاً در مورد ارتباط با کارمندان و افزایش شناخت برند صحبت کردیم مرتبط است. هدایای تبلیغاتی می توانند به عنوان ابزار بازاریابی قدرتمندی عمل کنند که اساساً می توانند به شما در ایجاد یک رابطه طولانی مدت با مشتری و تجربه مثبت برند کمک کنند. علاوه بر این، آنها به شما این امکان را می دهند که با مخاطبان خود در سطح عمیق تری ارتباط برقرار کنید و اساساً نشان می دهند که از طریق ایجاد چرخه زندگی مشتری یکپارچه به مشتری خود اهمیت می دهید.

هدایای تبلیغاتی چیست و چرا مهم هستند؟

ما این پست را ایجاد کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم معنی و اهمیت این موارد با تاثیر بالا و مقرون به صرفه را که می‌توانند تلاش‌های تبلیغاتی شما را افزایش داده و آگاهی از برند شما را افزایش دهند، درک کنید. شرکت ها از هدایای تبلیغاتی برای ایجاد سر و صدا در مورد کسب و کار خود، آگاهی بیشتر مردم از محصولات و خدمات خود و به طور کلی افزایش دسترسی خود استفاده می کنند. به طور کلی، صنعت هدایای تبلیغاتی یک صنعت قدرتمند است که می تواند طیف گسترده ای از شرکت ها را برای افزایش شناخت برند و نزدیک شدن به مخاطبان خود سود برساند.

هدایای تبلیغاتی ارزان

به تیم های فروش خود هدایای تبلیغاتی مفیدی بدهید. آنها می توانند پس از امضای قرارداد، محصولات را به مشتریان خود بدهند یا با ارسال هدیه تبلیغاتی، قبل از جلسه بزرگ با مشتریان احتمالی ارتباط برقرار کنند. به این ترتیب به مشتریان خود نشان می دهید که از این واقعیت که آنها شما را انتخاب کرده اند قدردانی می کنید و چگونه کار افراد تیم فروش خود را آسان می کنید. همچنین می توانید از هدایای تبلیغاتی ارزان برای بازاریابی شرکت های کوچک استفاده کنید تا این شرکت ها بتوانند به صورت گسترده تری شناخته شوند.

هدایای تبلیغاتی ارزان در اصفهان

از سوی دیگر، مزیت داخلی دیگری نیز وجود دارد. می توانید اقلام تبلیغاتی خوبی به کارمندان خود بدهید. برخی از نمونه های هدایای تبلیغاتی لیوان قهوه، تی شرت و خودکار تبلیغاتی مارک دار هستند. این هدایای تبلیغاتی مفید باید همه جا باشد، در حالی که هدایای تبلیغاتی باکیفیت شما باید به عنوان هدیه به کارمند ماه یا برای مناسبت های خاص داده شود. به این ترتیب کارمندان شما حتی در اوقات فراغت خود به حامیان برند تبدیل خواهند شد. پینک گرافیک عرضه کننده هدایای تبلیغاتی ارزان در اصفهان می باشد که بهترین ها را به شما ارائه می دهد.

چرا هدایای تبلیغاتی برای تجارت ضروری است؟

هدایای تبلیغاتی، همانطور که از نام آن پیداست، به منظور ارتقای کسب و کار و افزایش فروش است. روی این هدایا معمولاً نام، آرم، شماره تلفن و سایر جزئیات تجاری حک می شود. هدایای تبلیغاتی برای مشتریان معمولاً برای تبلیغ یک فعالیت تجاری خاص مانند راه اندازی محصول جدید، رویداد جدید، کنسرسیوم آینده یا تخفیف ویژه توزیع می شود.

هدایای تبلیغاتی کاربردی

هدایای تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی آزمایش شده است که اکثر مشاغل از آن استفاده می کنند. این هدایا اغلب گران نیستند و چیزهای روزمره مانند خودکار، جاکلیدی، تی شرت، لیوان، زیر لیوانی، فنجان و تقویم هستند. تمرکز اصلی این هدایا ایجاد تصوری از برند در ذهن شخصی است که آنها را دریافت می کند. با این حال، این روزها اکثر شرکت‌ها بر روی هدیه دادن اقلام شخصی‌شده حاوی برند و لوگوی خود تمرکز می‌کنند تا تأثیری ماندگار بر روی مشتری ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *