آموزشی

7سایت رایگان حذف بک گراند عکس

7سایت رایگان حذف بک گراند عکس

شاید شما به عنوان یک طراح گرافیک کار می کنید و می خواهید یک عکس بدون پس زمینه برای کار خود داشته باشید؟ صرف نظر از اینکه چه کسی هستید، به صفحه ما آمده اید زیرا نمی دانید چگونه از پس زمینه تصویر خود خلاص شوید. همه می‌خواهند در عکس‌هایشان بهتر به نظر برسند و افراد دیگر فقط می‌خواهند تکنیک‌های مختلف ویرایش عکس را آزمایش کنند. در نتیجه، با تغییر کامل پس زمینه یا با افزودن افکت ها یا فیلترها، تصاویر خود را اصلاح می کنیم. امروزه، تعداد زیادی وب سایت رایگان وجود دارد که به شما کمک می کند تا بک گراند تصاویر را حذف کنید و ویرایش های خلاقانه و جذاب بر روی آن ها انجام دهید. پینک گرافیک این وب‌سایت‌ها را برای حذف پس‌زمینه تصویر با دانلود رایگان را برای شما در این پست گردآوری کرده است.

معرفی 7 سایت رایگان حذف بک گراند عکس

در ادامه به معرفی 7 سایت آنلاین رایگان برای حذف پس زمینه عکس ها اشاره می کنیم که در کم تر از چند ثانیه بک گراند تصاویر را حذف می کند.

1.Remove.bg

اگر به سادگی می خواهید پس زمینه تصویر را حذف کنید، فقط باید عکس را در سایت Remove.bg آپلود کنید و این کار در یک ثانیه انجام می شود. از اینجا می‌توانید یک پس‌زمینه جدید طراحی کنید: از یک پس‌زمینه آماده یا استفاده از یک رنگ ثابت برای پس‌زمینه جدید استفاده کنید.

2.Slazzer

حذف پس‌زمینه تصویر توسط Slazzer برای کسانی از شما که عکس‌ها را برای چاپ بدون صرف زمان زیادی برای انجام آن به صورت دستی ویرایش می‌کنند، مناسب است. می‌توانید پس‌زمینه تصویر را حذف کنید و پس‌زمینه‌های جدیدی مانند افراد، محصولات، وسایل نقلیه، خانه‌ها و غیره اضافه کنید. پس از آن، سعی کنید ویژگی Slazzer’s Design Maker را بررسی کنید تا عکس‌هایی مانند ویرایشگر خودکار عکس خودرو، بهبود عکس، و غیره ایجاد کنید.

3.Removal.ai

دارای ویژگی های اساسی برای انجام ویرایش ساده روی عکس ها است. لطفا توجه داشته باشید که شما فقط می توانید پس زمینه ها را پاک کنید و تصاویر را یک به یک ویرایش کنید. این حذف کننده پس‌زمینه عکس آنلاین به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را برای پست‌های اجتماعی مانند Shopify، Facebook، Interest و Instagram مقیاس‌بندی کنید. علاوه بر این، Removal.ai ویژگی های اساسی ویرایش تصویر مانند تنظیم روشنایی، کنتراست و افزودن متن به تصویر جدید شما را ارائه می دهد. شما می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید، اما برای تصاویر HD، ابتدا باید ثبت نام/ورود به سیستم شوید.

4.Retoucher

شما فقط باید تصویر را در سایت Retoucher آپلود کنید، سپس پس‌زمینه تصویر در یک ثانیه حذف می‌شود. شما می توانید چندین عکس را به طور همزمان انتخاب کنید و آزادانه تصاویر پس زمینه جدید را برای عکس های خود انتخاب کنید. پس از آن، اگر مطمئن نیستید که کدام رنگ پس زمینه به خوبی کار می کند، توصیه می کنیم به نحوه ترکیب رنگ ها نگاه کنید.علاوه بر این، این صفحه به شما کمک می کند اندازه عکس ها را برای ارسال در سایت های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و آمازون تغییر دهید. بنابراین، لازم نیست نگران باشید که آیا تصویر هنگام ارسال آنلاین، بریده شده یا تار شده است.

5.Cutout.pro

Cutout Pro یک وب سایت است که تمام ویژگی های وب سایت های قبلی را ترکیب کرده و عملکردهای بیشتری را اضافه می کند. Cutout از 10 زبان برای کاربران پشتیبانی می کند. حذف پس زمینه تصویر تنها یک ویژگی کوچک است زیرا این وب سایت بیش از آن را ارائه می دهد. به ما اعتماد کنید، Cutout مطمئناً خلاقیت شما را بیدار می کند و نشان می دهد که کاری که می توانید انجام دهید فراتر از تصور است. این به شما امکان می دهد هر عکس پس زمینه را به صورت آنلاین حذف کنید، نه فقط پس زمینه سفید رنگ.

6.Fotor.com

اگر می‌خواهید پس‌زمینه عکس‌هایتان را سریع و دقیق جایگزین کنید، حذف پس‌زمینه Fotor را امتحان کنید. با این ابزار هوش مصنوعی می‌توانید به سرعت لبه‌های پیچیده، خز حیوانات، و موهای خود را کنترل کنید. ساخت فایل های شفاف PNG با کیفیت عالی یا دادن پس زمینه سفید به عکس ها زمان و تلاش کمتری می برد.

7.FocoClipping

FocoClipping یک حذف پس‌زمینه آنلاین رایگان است که به شما امکان می‌دهد پس‌زمینه پرتره، محصول و گرافیک را به‌طور خودکار حذف کنید. همچنین ویژگی‌های اختصاصی مانند ویرایشگرهای عکس را برای بازیابی، برش، اصلاح، لمس جزئیات مو، سایه انداختن و اضافه کردن خطوط کلی برای کامل کردن عکس‌های بریده شده ارائه می‌کند. علاوه بر این، این جعبه ابزار از تغییر پس زمینه تصویر توسط قالب های سفارشی پشتیبانی می کند.

چرا باید پس زمینه را حذف کنید؟

مردم اغلب مایلند افکار خود را از طریق عکس های خود بیان کنند و عکاسان حرفه ای اغلب نیاز دارند پس زمینه عکس ها را برای مشتریان خود حذف یا تغییر دهند. هنگام کار، ویراستاران ویدیو و تولیدکنندگان محتوا ممکن است نیاز به تغییر پس‌زمینه خود داشته باشند. پس چگونه همه اینها را انجام می دهید؟ شما می توانید پس زمینه را از یک عکس به صورت رایگان با یک پاک کننده پس زمینه عکس رایگان حذف کنید. برخی حتی در ایجاد پس زمینه جدید برای تصویر به شما کمک می کنند. آنها اغلب مورد استفاده قرار می گیرند و به تولید کار بهتر کمک می کنند.

سایت حذف بک گراند عکس آنلاین

امروزه حذف پس زمینه تصویر برای بسیاری از متخصصان یک مهارت ضروری است. مدیران رسانه، توسعه دهندگان از جمله متخصصانی هستند که وظیفه آنها حذف پس زمینه از یک تصویر است. حذف پس‌زمینه برای بسیاری از کسانی که می‌خواهند مجموعه‌های عکس را آزمایش کنند نیز ضروری است.

ریمو بک گراند

حذف پس زمینه برای عکس ها فرآیندی است که متخصصان در صنایع مختلف مانند تبلیغات، تجارت الکترونیک و بازاریابی به طور مرتب از آن استفاده می کنند. استفاده از تصاویر با پس‌زمینه حذف شده تقریباً نامحدود است. از تصاویر شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها برای برندها گرفته تا کارت‌های تبریک تولد و هر چیز دیگری.

حذف پس زمینه عکس با گوگل

پاک کننده پس زمینه ابزاری است که امکان پاک کردن پشت هر تصویر را تنها در چند ثانیه ارائه می دهد. حذف کننده های پس زمینه هوش مصنوعی نشان دهنده یک نیروی دگرگون کننده در دنیای تصاویر دیجیتال است. آنها دقت و خلاقیتی فراتر از روش‌های سنتی ارائه می‌دهند و تأثیری ماندگار بر صنایع مختلف می‌گذارند. مطالعات موردی در دنیای واقعی نقش محوری آنها را در رسانه های اجتماعی، تجارت الکترونیک و طراحی گرافیک نشان می دهد. با پیشرفت فناوری هوش مصنوعی، آینده نوید بیشتری خواهد داشت و حذف پس‌زمینه را سریع‌تر، دقیق‌تر و در دسترس همه می‌کند. این ابزارها فقط تازگی نیستند.

برنامه حذف بک گراند عکس

سایت ها و برنامه های زیادی برای حذف بک گراند وجود داردند که سایت های آنلاین رایگان در بالا به شما معرفی شدند. از جمله برنامه های گوشی اندروید که می توانید زمینه تصاویر را درون ان حذف کنید می توان به Background Eraser اشاره کرد که می توان آن را از بازار یا گوگل پلی دانلود و نصب کنید و با یک کلیک به راحتی زمینه عکس های خود را حذف کنید و ویرایش های جذاب و خلاقانه بر روی آن ها انجام داد.

حذف بک گراند عکس در فتوشاپ

به غیر از حذف بک گراند تصاویر با سایت های آنلاین رایگان، میتوانید با فتوشاپ زمینه عکس های خود را حذف کنید. از طریق magic earser می توانید به راحتی با یک کلیک زمینه تصویر را حذف کنید و حتی میتوانید درجه پاک کردن آن را تنظیم کنید. باید توجه داشته باشید که استفاده از این ابزار برای زمینه های یک دست و صاف می باشد. حتی میتوانید ابتدا تصویر را انتخاب کنید و با معکوس کردن انتخاب خود، دکمه حذف را بزنید تا زمینه پاک شود.

سایت های حذف پس زمینه تصاویر

حذف کننده های پس زمینه تصویر به طور قابل توجهی بر صنعت ویرایش تصویر با ساده کردن گردش کار و افزایش کیفیت محتوای بصری تأثیر گذاشته اند. این ابزارها کارایی بی‌سابقه‌ای را ارائه کرده‌اند و کارهای پیچیده را سریع‌تر و در دسترس‌تر کرده‌اند. کاری که زمانی ساعت‌ها کار دستی طول می‌کشید، اکنون می‌تواند در چند ثانیه انجام شود و فرآیندهای تولید محتوا را برای مشاغل و افراد به طور یکسان ساده کند.علاوه بر این، دسترسی به پاک کننده های پس زمینه تصویر، طیف وسیع تری از کاربران را برای تولید تصاویر با کیفیت بالا توانمند کرده است. حتی کسانی که مهارت های طراحی محدودی دارند می توانند محتوایی با ظاهر حرفه ای ایجاد کنند و در نتیجه کیفیت کلی مواد بصری را در صنایع مختلف افزایش دهند.

نتیجه گیری

در عصر دیجیتال امروزی، حذف پس‌زمینه از تصاویر به بخش ضروری طراحی گرافیک، تجارت الکترونیک و عکاسی محصول تبدیل شده است. در نتیجه، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات حذف پس زمینه به صورت آنلاین در دسترس هستند که هر کدام مزایای منحصر به فرد خود را ارائه می دهند. با این حال، با گزینه های بسیار، انتخاب ارائه دهنده مناسب می تواند یک کار دلهره آور باشد. برای کمک به ساده سازی فرآیند تصمیم گیری، تحقیق و مقایسه ارائه دهندگان مختلف بسیار مهم است. با خواندن نظرات و مقایسه قیمت ها، می توانید تعیین کنید که کدام ارائه دهنده برای نیازهای شما مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *